Postroj pro kočky

Anonymní
6.7.20 17:54

Postroj pro kočky

Zdravím všechny, ráda bych se zeptala. Nevyrábíte někdo postroje pro kočky? Přikládám foto pro představu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

50976
6.7.20 18:07

Ta vel xxs by byla velká? Plno koček je větších než pidi pes tak bych mrkla na rozměry. Pokud kočka vůbec postroj potřebuje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8994
6.7.20 19:32

@Markéta80 tak jako jsou kočky, které jsou ochotny chodit na procházku na špagátu… kdysi jsem jednu už viděla :nevim: když to tedy kdysi děcka zkoušela s naší kočkou, tak ta jednak do postroje vůbec nechtěla, jednak před barákem okamžitě vylezla na první strom a odmítala slézt dolů. docela legrace - kočka na stromě, holka se bála pustit špagát, tak stála pod stromem, ruku nataženou nahoru, bála se zatáhnout, aby kočka nespadla a kočka si jenom tak jakou dobu ležela a nasupěně pozorovala okolí a zadkem nehnula :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50976
6.7.20 20:10

@sagina :mrgreen: :mrgreen: chudák holka :mrgreen: Víckrát už to nezkoušela ne :lol: Já bych asi koukla na rozměry a určitě bočce bude sedět něco z mini velikostí. mají i XXS :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
7.7.20 01:51
@sagina píše:
@Markéta80 tak jako jsou kočky, které jsou ochotny chodit na procházku na špagátu… kdysi jsem jednu už viděla :nevim: když to tedy kdysi děcka zkoušela s naší kočkou, tak ta jednak do postroje vůbec nechtěla, jednak před barákem okamžitě vylezla na první strom a odmítala slézt dolů. docela legrace - kočka na stromě, holka se bála pustit špagát, tak stála pod stromem, ruku nataženou nahoru, bála se zatáhnout, aby kočka nespadla a kočka si jenom tak jakou dobu ležela a nasupěně pozorovala okolí a zadkem nehnula :mrgreen:

Chyba byla v tom, že si ji nechali útect na strom, kočka se vodí zásadně na krátkém provázku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 10:22

Já jsem kupovala na Fleru. Zkus tam kontaktovat někoho kdo má už nejaká hodnocení a je vidět, že už pár popruhů vyrobil.. určitě bude mít i přehled o velikostech co by mohlo sednout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54617
7.7.20 10:33
@Markéta80 píše:
Ta vel xxs by byla velká? Plno koček je větších než pidi pes tak bych mrkla na rozměry. Pokud kočka vůbec postroj potřebuje :lol:
No jo, jen obojek je asi málo bezpečný
@Markéta80 píše:
@sagina :mrgreen: :mrgreen: chudák holka :mrgreen: Víckrát už to nezkoušela ne :lol: Já bych asi koukla na rozměry a určitě bočce bude sedět něco z mini velikostí. mají i XXS :lol:

Můj kocour má kočičí L, takže ten malý psi by určitě stačil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54617
7.7.20 10:36

Já mám takové :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...