Potrat nebo cysta?

Anonymní
30.5.13 22:08

Potrat nebo cysta?

Předem se omlouvám za anonym, ale chodí sen švagrová a nechci, aby mě rozebírala s tchýní…

Protože od porodu (skoro rok) neberu antikoncepci, nemám MS zrovna nejpravidelněji, ale +- to vychází cca kolem 25-30 dní… teď jsem ale měla MS od 7. do 12. května (na tom by nebylo nic divnýho) pak jsem ale 18.posouvala skříň u syna v pokojíčku a začala jsem špinit (myslela jsem, že je to ovulace) a 19. jsem zase začala krvácet a to dost silně, krvácím do dneška (12 dní) hodně silně a dost mě bolí břicho, večer mám zimnice a není mi úplně nejlíp… Dneska jsem teda jela na pohotovost, kde mi ale řekli, že nevěděj, co mi je, že to může bejt cysta, potrat nebo taky jen hormonální nerovnováha a poslali mě domů s tím, ať odpočívám… No byla jsem tak hotová, že jsem se sebrala a odjela, ale teď mi to vrtá hlavou… Měla jste to některá taky? A o co šlo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31600
30.5.13 22:18

A nějaký hcg test proběhl? Já měla zimnici v prvopočátku třetího těhotentsví, ve dvou mikinách jsem se klepala jak ratlik pod peřinou, krvácení a špinění mě provázelo celým prvním trimestrem.
Osobně bych se případně obávala mimoděložního těhotenství, to dlouhé krvácení fakt není normální projev zdravého organismu.
Máš několik možností, počurat test, nebo ráno naběhnout do laborky jako samoplátce na krev a pokud by byla pozitivní, tak v pondělí znovu, abys viděla, zda hcg klesá, stoupá, stagnuje a podle toho by se mohla vyvinout nějaká teorie, proč tak dlouho krvácíš.
A nebo naběhnout na gyndu a počkat, co napadne gyndr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.13 22:21

Gynelokog má dovolenou a záskok je v nemocnici, kde jsem byla a řekli mi tohle, test si koupím, ani mě nenapadlo, že by to mohlo být těhotenství, to až dneska na tý pohotovosti mě nahlodali…

• Citovat
  • Nahlásit
regblack77
30.5.13 22:27

Ahoj, určitě bych to nepodcenovala, kámoška to nedávno měla podobně, byla to hormonální nerovnováha, ve špitále jí udělali kyretáž a ted bere nějak hormony, já jsem tohle řešila před rokem, před kyretáží mě zachránily taky hormonální pilule, měla jsem to akorát…podle krve jsem byla už hodně chudokrevná…rozhodně běž k doktoru znovu, at tě naberou, nebo si nech na gyndě napsat orgametril, teda jestli nejsi v tom, držím palce :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
8569
31.5.13 07:39

Určitě bych zkusila těhotenský test… kamarádka měla takhle mimoděložní těhotenství..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2484
31.5.13 08:09

Prodelal jsem potrat pred mesicem a fakt to nebylo k rozeznani od praskle cysty (taky jsem zazila). Ale vedela jsem podle testu, ze jsem tehotna. Na ultrazvuku byla videt jen zmet odlucujici sliznice a kdybych si nedelala test, ani by potrat nepoznali. Ale brali mi nekolikrat krev a sledovali hcg-klesalo, tak to byl potrat. Kdyby rostlo, bylo by to pry mimodelozni. Jo a u cysty jsem mela slabe pozitivni test taky (ale fakt slaboucce), delali mi taky krevni test a hcg bylo 20 jednotek. Ale cysta byla velka.

Rozdil mezi cystou a potratem byly, ze u potratu jsem krvacela svetle cervenou krvi, kdyz to u cysty to bylo hodne tmave az cerne. A u potratu jsem mela 2 dny regulerni kontrakce-delozni stahy, jak telo se snazi vypudit plod z delohy. U cysty to byla ostra bodava bolest a okamzita nevolnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat