Dotazy kolem platu - kolik je 100 Kč na hodinu v čistém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 22:23
Práce-dotazy kolem platu

Ahoj. Mám práci, kde mám 100 kč na hodinu. Kolik je to prosím čistého na hodinu? přibližně? mám dvě děti. Pokud to s tím souvisí. Dál mě zajímá jestli mám ve státní svátek 100% navíc, i když ten den jsem doma? děkuji

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 52596 příspěvků 18.04.19 22:27
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám práci, kde mám 100 kč na hodinu. Kolik je to prosím čistého na hodinu? přibližně? mám dvě děti. Pokud to s tím souvisí. Dál mě zajímá jestli mám ve státní svátek 100% navíc, i když ten den jsem doma? děkuji

8o 8o máš to jako úvazek? nebo dohoda? máš podepsané prohlášení? kolik odpracuješ měsíčně? A 100% příplatek za státní svátek, kdy nepracuješ, to fakt ne. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 22:29
@Lama Lama píše:
8o 8o máš to jako úvazek? nebo dohoda? máš podepsané prohlášení? kolik odpracuješ měsíčně? A 100% příplatek za státní svátek, kdy nepracuješ, to fakt ne. :lol:

Zkrácený úvazek.6 hodin denně

Lama Lama
Hvězda diskuse 52596 příspěvků 18.04.19 22:36
@Anonymní píše:
Zkrácený úvazek.6 hodin denně

no, pak ale nejsi placená od hodiny, ne? takže jak jsi přišla k té stovce? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 22:44
@Lama Lama píše:
no, pak ale nejsi placená od hodiny, ne? takže jak jsi přišla k té stovce? :think:

Mám to ve smlouvě :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 52596 příspěvků 18.04.19 22:47
@Anonymní píše:
Mám to ve smlouvě :nevim:
:think: tak jsi placená od počtu hodin ( dohoda) nebo měsíční mzdou bez ohledu na to, kolik dní/hodin odpracuješ ( úvazek)
Cenarius
Kecalka 343 příspěvků 19.04.19 09:11
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám práci, kde mám 100 kč na hodinu. Kolik je to prosím čistého na hodinu? přibližně? mám dvě děti. Pokud to s tím souvisí. Dál mě zajímá jestli mám ve státní svátek 100% navíc, i když ten den jsem doma? děkuji

Tezko rict kolik to bude cisteho. Kdyz nezname druh smlovy.
Jinak 100% priplatek je pouze, kdyz v praci jste.

Hrabě Dooku
Kecalka 229 příspěvků 19.04.19 20:26
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám práci, kde mám 100 kč na hodinu. Kolik je to prosím čistého na hodinu?

v úplně nejhorším případě, nacpeme-li státu všechno tj. 15% daň ze superhrubé hodiny a 11% z hrubé hodiny odvod na soczdrav
to dělá 68,90 v čistým ( bez odpočtů na poplatníka, na děti…, nepočítána dohoda do 10 tis. apod..).zaokrouhlení nebráno v úvahu

Váš příspěvek
Reklama