Práce na HPP a DPP a nemocenská

Anonymní
16.5.21 15:03

Práce na HPP a DPP a nemocenská

Ahoj,
asi jsem si zavařila. Mám stále zaměstnání na HPP.
Moje mamka je zaměstnána u jedné firmy a potřebovala brigádu. U nich nelze, z nějakého důvodu aby měla HPP a DPP u stejné firmy, tak je smlouva napsaná na mě.

Teď jsem na nemocenské z důvodu úrazu a čekám na operaci. Měla bych marodit do půlky prázdnin.
Moje mamka přesto chodí na brigádu.

Teď se chci zeptat co z toho můžu mít já za průšvih. :zed:
Když si nechám udělat příští rok daňové přiznání, tak se mi to tam může promítnout né? Že jsem na nemocenské a do toho mi běží hodiny na brigádě?
Plus když za mě ( respektive mamku) odvádí těch 15% z výdělku, tak by se to mělo také někde ukázat né?

Pro mamku je ta brigáda klíčová. Ale co dělat. Smlouvu na sebe mít nemůže a nevíme o nikom kdo by si ji nechal napsat na sebe. Takže co teď?

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9092
16.5.21 15:07

V přiznání se to nepozná. Na neschopence můžeš být a přitom chodit na brigádu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8526
16.5.21 15:11

To spolu nijak nesouvisí. Můžeš být v zaměstnání na neschopence a chodit na brigády klidně. Hlavně když v reálu fakt budeš marodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 15:21
@Cenarius píše:
To spolu nijak nesouvisí. Můžeš být v zaměstnání na neschopence a chodit na brigády klidně. Hlavně když v reálu fakt budeš marodit.

Jsem bez vycházek a stejně nemůžu chodit, takže jsem pořád doma. A kdyby přišla kontrola, tak mě doma najdou.
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 15:22

@JancaS84 děkuji ti :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie