Práce v Amazonu, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucije90
Nováček 3 příspěvky 25.10.15 22:31
Práce v Amazonu, zkušenosti

Ahoj. :mavam: chtela jsem se zeptat jestli nemate nejake zkusenosti s amazonem (jak to tam chodi, jestli je to tam v pohode, trrba nadrizeny, co presne se tam dela za praci) celkove vse co vas napadne. Zvazuju ze bych tam sla tak me zajimaji vase nazory. Dekujii :)))

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lasička1
Echt Kelišová 7901 příspěvků 26.10.15 04:33

Vím jen zprostředkovaně-pracuje tam dcera mé kolegyně. Od ledna a je moc spokojená. Peníze super, práce také. Dostala byt.Byla v Anglii, nyní se zvažuje Polsko. Není to podmínka, ale vydělala si víc peněz.

Lilkyan
Nováček 5 příspěvků 04.11.15 10:29

U nás se teď Amazon hodně propaguje, z firmy, kde pracuju, tam odešlo už dobrých 15-20 lidí, i když, ono bude možná všechno lepší než u nás :D

hedabedna
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 04.10.16 00:25

Ahoj všem od kolika hodin jsou směny v amazonu? ubažuji o brigádě při MD :think:

eriika89
Stálice 89 příspěvků 10 inzerátů 04.10.16 04:31

Ahoj, směny jsou rozdělené podle toho jestli si na příjmu nebo expedici. Denní na expedici začíná v 7:20 a končí v 17:30, noční začíná v 18 a končí ve 4:10. U příjmu se to liší o 20 minut. Pracuje se 4 dny v týdnu. Měsíc denní a měsíc noční. U brigády by sis to možná mohla zařídit jinak :-)

lopata
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 04.10.16 07:19

..a kolik se tam da realne vydelat?

hedabedna
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 04.10.16 20:46
@eriika89 píše:
Ahoj, směny jsou rozdělené podle toho jestli si na příjmu nebo expedici. Denní na expedici začíná v 7:20 a končí v 17:30, noční začíná v 18 a končí ve 4:10. U příjmu se to liší o 20 minut. Pracuje se 4 dny v týdnu. Měsíc denní a měsíc noční. U brigády by sis to možná mohla zařídit jinak :-)

takže tam nejsou dvanáctky :palec:

Ivan PPZ
Kelišová 5303 příspěvků 04.10.16 20:51

Osobně soudím, že dvanáctky jsou celkem ok, protože jde člověk do práce cca 14× za měsíc a má jinak dost volna. Jako že normální pracovník má reálně měsíc jen noční směny? To se může?

hedabedna
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 04.10.16 22:05
@Ivan PPZ píše:
Osobně soudím, že dvanáctky jsou celkem ok, protože jde člověk do práce cca 14× za měsíc a má jinak dost volna. Jako že normální pracovník má reálně měsíc jen noční směny? To se může?

proč by se nemohlo? lidé dělají třeba i jen noční ne :think:
no mě jde o to že jsem na MD a chtěla bych jen brigádu a začít nějak pozvolněji né hned 12 :mrgreen: jinak samozdřejmě krátký dlouhý týden je podle mě nejlspší ovšem nesmí mít člověk malé děti :,(

eriika89
Stálice 89 příspěvků 10 inzerátů 04.10.16 22:27

@hedabedna nn, jsou tam 10tky 8) Směny jsou buď neděle-středa, středa-sobota nebo pondělí, úterý a čtvrtek, pátek. Třeba o půjde brigádně přes agenturu udělat i jinak. To nevím )

eriika89
Stálice 89 příspěvků 10 inzerátů 04.10.16 22:31

A @Ivan PPZ jojo, asi se může :) jsou to vždycky 4 týdny denních a 4 týdny nočních

JorckCherry  29.04.17 15:31
amazon dobroviz

Randstad a adecco nebrat! typicke mafianske prasata ktere delaji pracovni korupci ve vsech firmach co jsou at uz brose, amazon, moduslink aj.

estrela
Závislačka 4471 příspěvků 19 inzerátů 24.05.17 10:37

Ahoj všem, oživuji diskuzi. Prosím o recenze, jak jste spokojení, co finanční ohodnocení. Co je lepší jestli PRG1 či 2. Děkuji za všechny názory. :mavam:

Icestar
Závislačka 3956 příspěvků 24.05.17 12:54

@estrela Neznám nikoho konkrétního, ale zatím všechno info z druhé ruky, co se ke mně doneslo, jsou jen negativní recenze, že je to tam něco strašnýho. Dřina, nepříjemný lidi, finančně na prd… ale jak říkám, z druhé ruky :mavam:

eriika89
Stálice 89 příspěvků 10 inzerátů 24.05.17 13:44

Nevím, já konkrétně dělala na PRG2.Hodně lidí si stěžuje, ale já na to mám takový názor, že kdo chce dělat a dělá je v pohodě, ale ten kdo je línej a dělat se mu nechce, bude vždycky nadávat na všechno a všude. Je jasný, že člověk všude najde něco negativního, ale co se dá čekat od práce ve skladě? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Práce s dítětem na klíně? Nebojte se investovat do hlídání

Práce na home office má obrovskou výhodou – obejdete se bez hlídání. Celou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Lenka Vlasáková: Nechápala jsem, proč mě pořád někdo ponižuje

Divadlo a film ji miluje. Nejspíš proto, že je v ní něco tajemného. Přesto se... číst dále >

Příběh Sabiny: Je mi 15 a miluju desetiletého. Jsem pedofil?

Jmenuji se Sabina a je mi 15 let. V létě jsem byla na dětském táboře jako... číst dále >

Reklama