Práce v TETA

18
9.4.16 11:15

Práce v TETA

Zdravím dámy :-) Už jsem tu zakládala téma o práci v GE, resp. o pohovoru v GE, to nevyšlo..Za to teď vyšla asi drogerie TETA a já se vás tímto ptám, vy které pracujete momentálně v TETA drogerii, jaké to je, jaký je váš pracovní den když máte třeba pokladnu, nebo když právě pokladnu nemáte apod. pak mě zajímá plat, stravenky..:-) Jak se vám ta práce líbí, moc se do ní těším z toho důvodu, že to je čistá a voňavá práce, o fyzickou zátěž mi nejde, momentálně pracuju ve fabrice..:-) Tak přidávejte vaše zkušenosti, rady..:-) Ještě mě zajímá pracovní doba, na pobočku kam nastupuji já, je pracovní doba různá, dám příklad : PO-VOLNO, ÚT-12tka, ST-6tka, ČT-8ka, PÁ-8ka..a tak dále :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

927
9.4.16 11:18

V Tete pracovala moje sousedka a radsi dala vypoved, pry strasna buzerace :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27144
9.4.16 11:33
@alexsona píše:
V Tete pracovala moje sousedka a radsi dala vypoved, pry strasna buzerace :roll:

Na „strašnou buzeraci“ si stěžují lidé snad ve všech profesích :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
9.4.16 11:37

@Bábrdl To asi jo :lol: Ale tam museli kazdou navstevu inspekce prerovnavat regaly, protoze jim tam nakazovali, kde co musi byt a porad se to menilo… Pak jim za to brali penize, protoze to meli spatne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
9.4.16 11:41

-

Příspěvek upraven 21.03.19 v 18:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27144
9.4.16 12:02
@nostress píše:
Je to sice mimo téma, ale zrovna mě napadlo, že si jedna moje klientka nedávno stěžovala u mne na „buzeraci“ ze strany prodavačky v drogerii Teta. 8) :nevim:

Cestou do práce jsem měla drogérii Teta a chodila jsem tam ráda. Byly tam milé ženské. I v DM, vlastně mám pocit, že v drogériích bývají obecně příjemnější prodavačky než někde v supermarketu, ale to je asi tím, že toho mají na starosti míň :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
9.4.16 12:08

-

Příspěvek upraven 21.03.19 v 18:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27144
9.4.16 12:12
@nostress píše:
To nemůžu objektivně posoudit. Já nakupuji většinou v DM, nebo u Rossmanna.

Já nakupuju v té drogérii, která je zrovna nejblíž. Kolikrát si ani nevšimnu, která to je. Vlastně až u kasy (máte naši kartičku?) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
20.2.18 22:41

Můžete mi prosím někdo napsat jak probíhá výberko. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
20.2.18 22:52
@Wall-e píše:
Zdravím dámy :-) Už jsem tu zakládala téma o práci v GE, resp. o pohovoru v GE, to nevyšlo..Za to teď vyšla asi drogerie TETA a já se vás tímto ptám, vy které pracujete momentálně v TETA drogerii, jaké to je, jaký je váš pracovní den když máte třeba pokladnu, nebo když právě pokladnu nemáte apod. pak mě zajímá plat, stravenky..:-) Jak se vám ta práce líbí, moc se do ní těším z toho důvodu, že to je čistá a voňavá práce, o fyzickou zátěž mi nejde, momentálně pracuju ve fabrice..:-) Tak přidávejte vaše zkušenosti, rady..:-) Ještě mě zajímá pracovní doba, na pobočku kam nastupuji já, je pracovní doba různá, dám příklad : PO-VOLNO, ÚT-12tka, ST-6tka, ČT-8ka, PÁ-8ka..a tak dále :-D

Nechci strasit ale muj byvaly kolega tam delal rok 2012-13 a mel minimalku a kdyz jim nevychazela kasa nebo nekdo neco ukradol(zakaznici) strhavali jim to z vyplaty jeste.Ja nevim jak to ted funguje mozna se to uz zlepsilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.18 23:00
@ntkv píše:
Můžete mi prosím někdo napsat jak probíhá výberko. Děkuji

Nevím jak probíhá výběrové řízení, ale můžu ti napsat co mi vykládala prodavačka jak jsem tam minule byla. Dcera si prohlížela cedulku u kasy co mají u igelitek a prodavačka mi říká ať to hlavně neutrhne, protože když je poškozená nebo urvaná cedulka tak jim berou prémie a vždycky chodí za každým jak ostříž a upřeně kouká co zákazník dělá až je to nepříjemné. Takže asi žádná sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
20.2.18 23:15

Je to už dýl, ale jeden čas se tam nějak i prodavačky bouřily proti podmínkám, přitom já tam třeba strašně ráda nakupuju, koupím si kafíčko a vydržím se tam courat, mám z toho i pocit, že by se mi tam líbilo pracovat, tak bych taky docela ráda věděla jak to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
21.2.18 06:45

Od zname vim, ze maji vecne podstav, nikdo jim tam dlouho nevydrzi. Ta vzpoura se tykala prodejen Schlecker, ktery v Cr skoncil. Kdyz je Teta prebirala, tak zrejme prechod od nemeckeho zamestnavatele znamenal zhorseni podminek. Ale pokud vim prodavacky si nic nevymohly a vsechny odesly. Myslim, ze je to tam stylem „za dvermi ceka sto dalsich“. Zkus to a behem zkusebky zjistis jaka je realita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
21.2.18 23:06

Já uplně nevim, jestli se mi tam chce vůbec jezdit:), podstav mají teď všude. Trošku jsem doufala že dostanu nějaké aktualní info, přece jenom pracovní trh pracuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
24.2.18 11:20

Zdravim. V Tetě jsem dělala do srpna loňskýho roku. Je fakt, že to bylo na malym městě (kolem 10 tis. obyvatel) ale i tak jsem si jako zástupce manažera vydělala jen něco kolem 13,5 čistého + stravenky, takže žádná sláva. Samozřejmě buzerace tam je, všechno zboží musí být vyrovnaný, cenovky rovně zastřižený, umístěný přesně v prostředku výrobku, prach všude perfektně utřenej (dřív chodili oblastní manažeři s bílou rukavicí). No je toho strašně moc, co se hlídá a asi by to vydalo na román. Práce to špatná neni, ale pokud nemáte chlapa, kterej dost vydělává, tak je to na prd. Samozřejmě na větším městě jsou i platy vyšší. Tak hodně štěstí, pokud se pro Tetu rozhodnete. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama