Pračka do 8000 kč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
koko
Povídálka 27 příspěvků 17.10.10 17:51
pračka do 8000 kč

Ahoj, může mi někdo poradit nějakou pračku do 8 tis., chtěla bych aby měla 1200 ot. při ždímání,nepotřebuju tam dalších 100 programů, které bych stejně nevyužila a hlavně ne Whirpool.

Reakce:
Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 17.10.10 18:03

jaj taky máte zkušenost s WHIRPOOLKOU? My ji koupili v květnu 2008 v listopadu 2008, jsme nechávali vyměnit motor a v květnu 2009 opět. Jakmile je v pračce třeba naducanější bunda, tak to motor opět jako by neutáhne, takže na těch 1200otáček nevyždímá. Před ní jsem měla FAGORku osm let bez jediné závady.

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 17.10.10 18:08

Mám ZANUSSI ZWQ 5120. Už je to ale výprodejový typ. Bez padesátikoruny stála 6 tisíc. Má 1200 otáček, elektronické zvážení dávky prádla (max. 5kg v suchém stavu) a když je při odstřeďování dávka prádla excentrická, tak ji několikrát protočí na nižší otáčky - a až pak rozjede program odstřeďování…

A programů má tolik, že je ani nevyužiju.

koko
Povídálka 27 příspěvků 17.10.10 18:09

Po tom co nám skončila 2 roky záruka tak výměna ložisek a motoru,platila jsme 3500 kč, ten opravář říkal , že jednou se ta oprava ještě vyplatí a teď je kaput a dávat zase peníze do opravy asi nemá smysl ,tak chci právě nějakou levnější

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 17.10.10 18:10

Ještě jsem zapomněl - moje ZANUSSI má otočný mechanický volič programů, podle někoho je to zdroj častějších poruch, já si po předchozích zkušenostech myslím opak. Asi záleží na tom, jaký konkrétní kus pračky dostanete do ruky…

koko
Povídálka 27 příspěvků 17.10.10 18:13

Na tu Zanussi jsem dneska koukala, ale četla jsem v nějaké diskuzi jak tam dva lidi psali, že ta pračka strašně skáče, tak aby mi neskákala po celé koupelně Juro vy jste s ní spokojeni?

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 17.10.10 18:13

Pokud často pereš šusťákové bundy anebo deky, tak ti budou odcházet ložiska na KAŽDÉ pračce. V opačném případě si myslím, že konstruktér pračky něco podcenil při volbě materiálu. Samozřejmě se můžu plést.

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 17.10.10 18:18

Udělal jsem takovou věc: dostal jsem od kamaráda kus gumy ze starého pásového dopravníku na uhlí. Myslel jsem si, že mám doma poklad… Pokaždé, když potřebuju tlumit vibrace, tak ho rozřežu na čtverečky asi 3×3 centimetry a podkládám. No a před prázdninama jsem stejné čtverečky viděl v BAUHAUSU za 8,90 Kč… Tak to rázem můj schovávaný poklad ztratil na ceně. Což je ale dobrá zpráva pro tebe - když ti skáče pračka, vyřešíš to za dvě minuty.

Upřímně řečeno, stará ZANUSSI a ještě starší PHILCO skákaly asi dvacetkrát výš.....

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 17.10.10 18:27

Doporucuju Electrolux, sehnat se da za necelych 9tis.. http://www.mall.cz/…ewf-127413-w ja mam shora plnenou uz pres rok a zatim nebyl jediny problem… maji i vsichni v rodine bez problemu.. :palec:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 17.10.10 19:00

mám zanussi a pračka neskáče, ot. má 1200 a má taky kolečko na navolení programu a jsem spokojená, je tam velkej výběr :palec:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 17.10.10 19:07

Goldenko, nemáme nakonec tu samou pračku…?

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 17.10.10 19:12

ale asi žádná pračka netrumfne svým skákáním kdysi známé TATRAMATKY, někdy kolem roku 1987 se sousedce při skákání vynulila na bok v koupelně. Pak se majitelé těchto praček (bývaly plněny shora) naučili sedat na ně při ždímání a někdo je využíval i k jistým hrátkám :oops: :lol: :roll: .

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 17.10.10 19:29

Měla jsem Whirpool a utekla k Zanussi. Wirpůlka přesně po uplynutí záruky odešla do věčných lovišť, tak jsme koupili za necelých 7tis Zanusku. Neskáče, jsem spokojená a kdyby vydržela zase ty 2 roky jako supr drahá předchůdkyně, tak budu spokojená.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 17.10.10 19:31

moje mamka má tatramatku dodnes, no a když ždíme tak se tak třepe, že jí opadali plechy, má ji teda omotanou izolačkou, no a aby jim neběhala po koupelně tak ji taťka připevnil k dřevěný paletě. Jinak my máme ZWF2105W, stála asi 8000

Fifik
Ukecaná baba ;) 1961 příspěvků 17.10.10 19:37

Máme Candy CTY 105 s horním plněním - kupovali jsme ji v květnu a jsem spokojená. Předtím jsme měli Tatramatku - Anulko :lol: takže bych byla spokojená asi s čímkoliv, co mi nebude tancovat po koupelně :pankac: (Jinak na staré pračce sedávali jen kluci, dělali závaží a pračka tolik neskákala :mrgreen: ).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >