Pračka Elektrolux

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
michahora
Kecalka 299 příspěvků 03.11.14 12:39
Pračka Elektrolux

Vybírám novou pračku, v užším výberu mám pračku Electrolux EWP 1274 TDW. Zajímalo by mě, kdo má tuto značku, nemusí být stejný typ, jak vypadá horní deska? Je celá rovná a nebo jsou okraje zvýšené? Doufám, že to píši srozumitelně.

Reakce:
jessikka
Extra třída :D 10914 příspěvků 03.11.14 12:44

Mame velmi podobnou a okraje zvysene ma.

michahora
Kecalka 299 příspěvků 03.11.14 12:50

@jessikka díky.A s pračkou jako takovou jsi spokojená?

B EL
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 3 inzeráty 03.11.14 13:25

My máme tuto Electrolux EWT 10540 W Inspire už skoro 9 let a zatím bez jediné opravy a to teď pere denně. Je to už starší model. Ale s kvalitou jsem spokojená. Co jsem nedávno koukala na pračky, tak ty levnější dnešní pračky se této zdaleka nevyrovnají a to hlavně v kvalitě provedení.

jessikka
Extra třída :D 10914 příspěvků 03.11.14 14:12

Jsem, moc. Jen jsem mela vybrat model se zdimanim alespon 1200 otacek. Mame 1000 a to je malo.

michahora
Kecalka 299 příspěvků 03.11.14 14:17

@jessikka a má taky dotykový displej? Ta co mám vybranou, by měla mít dotykový displej a mám z toho trochu strach.

jessikka
Extra třída :D 10914 příspěvků 03.11.14 16:14

Nee, máme jí už asi tři roky. Model EWF 106510 W.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >