Pračka na lino?

63
27.4.06 09:31

Pračka na lino?

Můžu se s vámi poradit? Minulý týden jsme si zadali návrh na to jak zrekonstruovat naši kuchyni a včera nám došla jedna věc, že vlastně nevíme, jestli můžeme dát pračku na novilux lino? Máte to tak někdo? Není to moc měkký podklad? áme raději přemýšlet na tím, že dáme pod pračku kousek dlažby? Díky za rady a zkušenosti.
Sali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1785
27.4.06 09:40

Ahojka, já myslím, že by to vadit ničemu nemělo.
U rodičů v paneláku jsme měli myslím pokaždé lino a pračku v koupelně a v pohodě.
Pokud nemáš vyloženě stoletou pračku kostitřas, která při odstřeďování odchází z místnosti, tak neboj:-)

Jazzi a Matýsek 1r.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
27.4.06 09:42

Právě že pračku budeme kupovat novou. S předním plněním a chtěla bych i se sušičkou. Má někdo typ? Vím, že na téma praček tu už diskuse byla, ale nemůžu to najít :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.4.06 09:52

TAky mame pracku na linu a nevadi to, je zabudovana pod linku

s tou susickou......je lepsi, kdyz je samostatna......kdyz je soucast pracky, tak do ni das jenom asi 2kg pradla=vyssi spotreba elektriny

Mam zkusenosti s prackou+susickou Philco a nic moc.....
Az nam odejde pracka, jseme do AEG lavamat, uz jen kvuli hluku pri prani a odstredovani.....

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.4.06 09:55
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
27.4.06 10:02

Na linu vůbec nevadí mít pračku.

Já bych se sušičkou nekupovala. Není to ono. Prádlo uschlé na vzduchu je takové voňavé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1785
27.4.06 10:04

Nemám teda tip na pračku+sušičku, tak ani nevím, jak dalece se to vyplatí. Ale mám už pár let pračku Ariston a ještě jsem na ně neslyšela nic špatného. Tak dobrý výběr:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
27.4.06 10:10

Ahoj Sali,
myslím, že pračka na linu vůbec nevadí. Co se týče toho AEG, tak pračku mám Lavamat 84800 a sušičku Lavatherm 58800 a obě jsou naprosto bezvadné. S těma sušičkama je to různé. Některé prádlo příšerně zmačkají a pohltí takovou tu krásnou vůni. Tak přesně tohle, ta moje sušička nedělá. Dávám do ní vždycky všechno prádlo, které vytáhnu z pračky a rovnou suším - ušetří to hodně času, protože pračka klidně může prát další várku a sušička zatím vysuší tu první. Prádlo není pomačkané, je krásně nadýchané a voní. A když si nastavíš asi dvaceti minutový program oživení, tak je to úplná pohádka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.4.06 10:13

Terko, to jsou taky nasi favorite.......
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama