Pračka s vrchním plněním Whirpool neždíme

27
13.12.20 12:39

Pračka s vrchním plněním Whirpool neždíme

Ahoj,

mám problém s pračkou tohoto typu whirlpool awe 7516, 6 th sense vrchní plnění. Po vyprání mi prádlo vypere tak na půl, půlka suchá, půlka mokrá a neždíme. Zkoušela jsem všechny možný programy. Také jsem zkoušela dát méně prádla. Máte prosím někdo podobný typ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6954
13.12.20 13:16

Servis? Kolikrat daji dobrou radu hnedka po telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
13.12.20 13:30

@Cenarius

Dobře, diky. Já jsem se práve přestěhovala a pračka tu uz byla. Ale zkusím poresit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4706
13.12.20 13:38
@Abcde8989 píše:
Ahoj,mám problém s pračkou tohoto typu whirlpool awe 7516, 6 th sense vrchní plnění. Po vyprání mi prádlo vypere tak na půl, půlka suchá, půlka mokrá a neždíme. Zkoušela jsem všechny možný programy. Také jsem zkoušela dát méně prádla. Máte prosím někdo podobný typ?

Nesrozumitelně popsáno, ale servisní technik si s tím snad poradí. Není jasné, jestli je problém při odtékání (kdysi podobný problém občas dělaly zapomenut mince), nebo jestli nefungují programy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24001
13.12.20 14:31

Kdyby jenom nezdimala, řeknu vyčisti odtokový filtry. Jestli i malí napouští, zkontroluj přívod vody. Jestli je kohout úplně otevřený, jestli není zanesena přívodní hadice.
Ale když se to děje všechno a nevíš, co to je za pračku, protože ji nechal v bytě předchozí nájemník, tak možná prostě nefunguje a jemu se nechtěla odvážet a likvidovat… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24001
13.12.20 14:35

Jinak mám stejnou pračku a 90 procent prádla Peru na ten program vpravo, ten trojúhelník, co vypadá jako chemická baňka, na 40 nebo na 60.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
13.12.20 21:59

@Mar__tanka1983 voda vypuštěna a zkontrolován filtr, uvízl tam jakýsi klip, čím se zavírá obal od toustového chleba. Přesto to ale neždíme, ohledně té hadice budu muset zurgovat majitele bytu. Hlava mi to ale stále nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat