Pračka v kuchyni?

3.5.20 19:06

Pračka v kuchyni?

Zdravím :mavam: kdo je z paneláku a má malou koupelnu? Máte pračku v koupelně nebo v kuchyni? Přemýšlím, že dám pračku do kuchyně pod pracovní desku, ale bojím se, že při ždímání se bude klepat celá kuchyň :mrgreen: přece jen by byla na těsno se skříňkami a deskou.
Ještě mě napadlo ji schovat dvířkama, ale to asi neotevřu dávkovač co? Má to někdo tak?
Díky za názory :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11752
3.5.20 19:15

Mám pračku v kuchyni, v paneláku, schovanou ji nemám, kuchyň se neklepe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
3.5.20 19:18

Ahoj, nejsem teda v paneláku, ale pračku v kuchyni mám. Je zadělaná dvířkama, dávkovač otevřu a nic se netřepe. Dávali ji tam ti, co dělali linku a myslím, že to jsou pračky přímo do linek, ale nevím přesně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.20 19:20
@tosh píše:
Ahoj, nejsem teda v paneláku, ale pračku v kuchyni mám. Je zadělaná dvířkama, dávkovač otevřu a nic se netřepe. Dávali ji tam ti, co dělali linku a myslím, že to jsou pračky přímo do linek, ale nevím přesně.

Byla by možná fotka s otevřenýma dvířkama? Prosím  :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.20 19:23

Mám pračku v kuchyni (panelák), bylo na to myšleno už při rekonstrukci bytu, pračka je vestavná, za dvířky. Nic se neklepe, jelikož má v sobě betonový panel, aby neskákala. Takto fungujeme už více jak 16 let a spokojenost, pračka pořád jede. Znám i domácnosti, kde nemají vestavnou pračku, ale linku výše a vlastně bez krytí dvířky. Když je to kryté dvířky, vypadá to lépe a vestavné pračky jsou na to připraveny a je zaručena komplet funkčnost všeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12523
3.5.20 19:26

V každém bytě (4) jsem měla pračku v kuchyni, v prvním bez dvířek, v každém dalším bytě za dvířkama. Zbytečné to rvát do koupelny :mavam:
Jo a mám kolem té pračky „polstrování“, aby nehýbala linkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
3.5.20 19:40
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1920
3.5.20 19:55

Mam v kuchyni v baraku, a stve me to. Kdyz do toho zapnu jeste treba mixer tak to je na zblazneni, kdyz zapnu vecer tak nas to rusi u tv. Takze budem predelavat kvuli tomu koupelnu a pujde tam. Misto ni mycka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
3.5.20 20:02

Měla jsem pračku v kuchyni pod linkou. Nepozorovala jsem nic, linka se ani nehnula :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12758
3.5.20 20:03

Pračku mám v kuchyni (bytovka), jinde být nemůže a nic se neklepe. Je jen strčená pod pracovní desku, kolem má volno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15856
3.5.20 20:03
@Lenicka777 píše:
Zdravím :mavam: kdo je z paneláku a má malou koupelnu? Máte pračku v koupelně nebo v kuchyni? Přemýšlím, že dám pračku do kuchyně pod pracovní desku, ale bojím se, že při ždímání se bude klepat celá kuchyň :mrgreen: přece jen by byla na těsno se skříňkami a deskou.
Ještě mě napadlo ji schovat dvířkama, ale to asi neotevřu dávkovač co? Má to někdo tak?
Díky za názory :palec:

mame, nic se neklepe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
3.5.20 20:04

Cely detstvi jsme meli pracku v kuchyni. Ty stary Tatramatky nejen ze se klepaly, ale bezne z kuchynske linky pri zdimani vypochodovaly. Dnes uz se pracky tolik neklepou, nase treba vubec, asi taky zalezi jak kvalitni koupis. Za me je pohodlnejsi mit pracku v koupelne, zavre se tam a nerusi. Taky kdyz se v koupelne svlikam, hazim obleceni rovnou do pracky, pochodovat s tim do kuchyne by se mi moc nechtelo. V mem prvnim byte byla malicka koupelna, takze jsem do ni nechala dat sprchovy kout a uzkou vrchem plnici pracku, radeji to, nez ji davat do kuchyne a poslouchat ji, jak pere

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1484
3.5.20 20:24

Nám se vlezla do naši maličké koupelny. Měli jsme ji predtim v kuchyni a vadilo mi to. Mame to takto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6418
3.5.20 20:37

Taky máme, pokud je někdy nevyváženo cestuje, ale jen dopředu a to může :P
ale jinak se nic neklepe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2427
3.5.20 20:41

V paneláku jsme měli pračku v lince, základem je, že se z pračky nesmí vyndat vyvažovací kámen, musí stát vodorovně a vyváženě na všech nožičkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama