Pracujete někdo v Lidlu?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
pracujete někdo v lidlu
Ahoj, potřebuji poradit. Pracuji v globusu-ne na pokladně a mám možnost nastoupit do lidlu, tak ted mám dilema…důvod, proč jsem šla na pohovor byl ten, že máme docela mazec směny, třeba po 12h, ut 6h, st volno a čt, pa 8h, so, ne 12h, vyjímečně ještě k tomu šupnou po 6h..fakt v kuse.Tak ted nevím, zda by ten lidl byl lepší, prý je tam makačka, ale zas to asi líp uteče a není tam člověk celé dny, doma pak nic nestíhám. Poradí někdo?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
V Lidlu si cipujes dochazku. delaji prevazne 8hodinove smeny. Kazdy tyden se muzes podivat zda mas odpracovano nebo ti jeste chybi hodiny kdyz chybi da ti vedouci 12cku kdyz mas dost tak treba 6ku. Je lepsi si ty hodiny hlidat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já jsem teda byla jen na pohovoru. Potom jsem nenastoupila. Ale vedoucí říkala, že dvanáctky nedělají. Že se jede od 5.00 v pondělí a ve středu jinak od 5.30 a ranní do 15hod a odpolední od 13.00 do 21hodin. A že to většinou vychází. 2 dny v týdnu volné, většinou ne po sobě. Takže třeba středa a sobota a tak.
Mě se na lidlu líbí, že neděláš pořád to samé. Ráno vybaluješ, pečeš, pak jsi na kase, rovnáš zboží nebo tak.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
To mě také zaujalo, myslím, že to pak víc uteče. Jen mám trochu strach, abych to zvládla. Někde jsem četla, že v akční dny dělají odpolední až do noci, že umývají záchody a zametají parkoviště a tak…je mi jasné, že vždy záleží hlavně na vedení, ale nějaká osobní zkušenost je taky fajn. V mnoha marketech si hlavně stěžují, že dělají zadarmo…lidl prý ty přesčasy aspon proplácí…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Také jsem přímo od pokladní slyšela že tam bývá do noci když musí předělávat regály a pak má problém dostat se o půlnoci domů. A během nákupní špičky je to docela fofr-odejde z pokladny aby vybalila zboží a sotva vyndá jednu krabici už jí zas volají ať běží na kasu..Chodím do Lidlu pravidelně nakupovat, dlouho jsem tam vídala stejné zaměstnance, ale poslední dobou se to tam dost mění a neustále na prodejně visí cedule, že hledají prodavače..tak to na mne dělá dojem jestli se tam ty podmínky nepohoršily ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit