Praha s dětmi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.11.21 14:24

Praha s dětmi

Maminky, příští týden jedeme do Prahy s klukem 3 roky na 4 dny. Co by jsme si neměli nechat ujít? Nějaké super hřiště, výstava, kde se dá dobře najíst s dětmi s dětským koutkem nebo místa kde to vaše děti milují :dance:

Budu rada za veškeré tipy. Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23
5.11.21 14:41

Podobny dotaz uz tady nekdy padl. Dnes jsem ho cetla. :mrgreen: Sla bych do hrackarstvi Hamleys, ale pry uz to neni ono co byvalo. A zbytek neporadim, jsem z druheho konce republiky. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1471
5.11.21 14:41

Moje děti rády jezdí do Žirafy v Čestlicích. Tam vydrží celý den. :)
Pokud bude hezky, tak ZOO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7198
5.11.21 15:25

ZOO je jasná, tam je to skvělý v jakýmkoli počasí, botanická zahrada je taky úžasná… Dál Petřín třeba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
5.11.21 16:04

Výlet parnikem, Zoo, mořské akvárium na výstavišti, dinopark na harfe, veškerá hopsaria (Zličín, žirafa v cestlicich, jumparky), království železnic, Petřín lanovkou, bobová dráha na proseku, zizkovsky vysílač, různá hřiště, aquapark v cestlicich.
To nestihnete:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26941
5.11.21 16:07

Zoo, Petřín, v tomhle věku děti i rády krmily kachny a labutě na náplavce, možná zkusit nějaké divadlo, jestli seženete lístky, Technické nebo Zemědělské muzeum, Krtkův svět (ale na to chce pěkné počasí), nevím, zda ještě funguje Svět železnic.
Ono pro "venkovana bude zážitek třeba i jen jet metrem nebo tramvají (a jezdí i historické). :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26941
5.11.21 16:09

@Svetluska55 Jo, akvárka na výstavišti jsou fajn, v dinoparcích jsme byli jinde (ale tam se teda 2-3 leté dítě bálo těch pohyblivých a zvuky vydávajících), ale předpokládám, že to bude plus mínus stejné.
V nejhorší nějakou tu velkou hernu (Žirafa, Tobago).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat