Dcera nesnese společnost

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
30.10.21 21:23

Dcera nesnese společnost

Ahoj holky, ani nevím jak přesně tento náš problém specifikovat a kam jej zařadit… Jde o to, že mám 10ti měsíční holčičku, která odnarozeni nesnese cizí lidi. Nemusí být ani cizí, stačí příbuzenstvo, které nevidi denně. Vím, že je ještě malá, ale příjde mi tohle docela přehnané a trápí nás to s přítelem oba. :?

Abych to upřesnila… Je jedno, jestli jedeme k prababičce 8km daleko nebo k druhé prababičce 80km daleko, i tak začne ihned při příchodu plakat. Jakmile do toho spatří tvář, která není moje nebo přítelova, spustí na celé kolo. Tedy nějaké chování, mazlení se, nebo dokonce mluvení, není vuuubec možné. Někdy stačí se i podívat a začíná se nadechovat. :,( Přitom je vídá docela často :roll:
To samé nám dělá i když jedeme kocarkem městem a někdo známý nakoukne k ní a už je oheň na střeše 8o
Kvůli tomuhle s malou už skoro k nikomu nechodíme a přijde nám to líto.
To samé je i když přijde někdo k nám. Nesmí si ji nikdo všímat… Teď si konečně zvykla na tchýni, ale trvalo to opravdu 10 měsíců… Naštěstí vedle nás bydlí moje rodiče, takže na ty je zvyklá od narození a nebojí se jich, ale ostatní příbuzní a známí jsou jedno velké tabu. :zed:

Měl jsme někdo takové dítě? A zlepšilo se to časem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6949
30.10.21 21:42

Moje dcera byla taky taková od 3 měsíců zhruba do 1,5r nesnesla dost lidí, hlavně ty co k ní byly hrrr, chtěly ji chovat, hodně na ni mluvili atd. Měla ráda jen nejbližší které vidala hodně často, nevadily ji lidi kteří si ji nevšímali. Kupodivu z toho vyrostla od 2let byla naopak extrémně společenská až vlezla. Do těch 5let běžné debatovala s cizím lidma a kdekoho k nám zvala na návštěvu. Takže neboj myslím, že je velká šance, že z toho vyroste ;)

Příspěvek upraven 30.10.21 v 21:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
30.10.21 21:44

Myslím, že je to normální. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8603
30.10.21 21:45

Jo, naše to dělala, odcházeli jsme dřiv z návštěv, protože řev a řev

musela se to naučit, teď je jí 10 let a je v pohodě

omezuje Tě to nějak výrazně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70198
30.10.21 21:53

Zazijete jeste tolik ruznych fazi …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
30.10.21 22:06

V urcitem obdobi to mely obe dcery. Poprve jsem tim dost trpela, protoze jsem si moc brala kecy ze to neni normalni a stydela se apod. U druhe jsem jiz byla sebevedomejsi matka, lidi mi byli u zadku a svemu diteti jsem vyhovela kdyz ji to tak stresovala. Vse preslo a je normalni. Upne se nezene do kolektivu, ale zvladne to, kamarady ma, s rodinou vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat