Nachlazení v letadle

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
461
25.10.21 17:34

Nachlazeni v letadle

Mate nekdo zkusenost ze by nekdo na letisti nebo v letadle kontroloval zdrav.stav pasazeru? Letime v sobotu na dovcu a syn se uz pred 14 dny nachladil ve skolce, od te doby tam nebyl ale furt kasle (takze 3 tydny pred dovcou doma) druhy syn taky, ja nemam hlas a manzel ma rymu. Do te doby se musime uzdravit. Ale co kdyby ne? Nepusti nas do letadla? Covid nemame, delali jsme si oba test a jsme ockovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25.10.21 17:45

Maximálně se kontroluje teplota. :) ale s kašlem i rýmou vás pustí :) vyplňují se papíry o bezinfekčnosti, ale nikdo je vidět nechce :) Takže bych se nebala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15005
25.10.21 17:49

Přesně, spíš lidi okolo budou házet vražedné pohledy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35375
25.10.21 17:51
@lucynka25 píše:
Přesně, spíš lidi okolo budou házet vražedné pohledy :roll:

Čemuž se nejde moc divit. Pokud bude někdo z nich ješět nakažlivý, tak je nakazí a oni svoji dovču promarodí. I když s respirátorama by nemuseli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26160
25.10.21 17:55

Asi budete muset i přes očkování předložit negativní testy, když máte znatelné příznaky :think: jinak čekejte, že se vám každý bude vyhýbat obloukem a házet na vás výhružné pohledy, lidi nebudou z nakažených na palubě nadšení, i kdyby nešlo o covida ale obyč rýmu, i to dokáže dovolenou zkazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
25.10.21 17:57

Jo, letěla jsem a vedle mě paní chrchlala. Nakopala bych ji do zadku, protože jsem těhotná, nemohu být zatím očkovaná a dávat si velký pozor i na chřipky a rýmy. Trpím vždy pak násobně déle.
Ať to bylo co to bylo, tak jsem to za dvě hodiny s rouškou naštěstí nechytla.
Sama musíš vědět, jak na tom syn je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9195
25.10.21 18:14

Já si myslím, že stejně asi budou chtít před vstupem nějaké doklady.. ale asi radši bych si před odletem test udělala všem, at se nedivíte
jako upřímně.. nemyslím, to zle, ale pokdu takto někdo jede, tak si myslím, že je fatk padlí na hlavu.. Ne kvůli covidu jako takovém, a le ted se všude bude zase plašit kontrolovat a riskovat, že vás někde odchytí a nebo dítě vám někde dostane teplotu, nevím, prostě dovolená- zdraví lidé..

Příspěvek upraven 25.10.21 v 19:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8932
25.10.21 18:24
@eva.pass píše:
Mate nekdo zkusenost ze by nekdo na letisti nebo v letadle kontroloval zdrav.stav pasazeru? Letime v sobotu na dovcu a syn se uz pred 14 dny nachladil ve skolce, od te doby tam nebyl ale furt kasle (takze 3 tydny pred dovcou doma) druhy syn taky, ja nemam hlas a manzel ma rymu. Do te doby se musime uzdravit. Ale co kdyby ne? Nepusti nas do letadla? Covid nemame, delali jsme si oba test a jsme ockovani.

Udělejte si test ještě den před odletem. Ať máte něco v ruce, kdyby náhodou. Ale myslím si, že nikdo nic řešit nebude. ;)
Užijte si dovču. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3215
25.10.21 18:53

Do letadla vás normálně pustí, pokud budete mít negativní test, tak je to úplně v pohodě. Zjistěte si podmínky při vstupu do země, kam letíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4264
25.10.21 19:10

Sobci :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2158
25.10.21 19:10

Ja jsem vzdycky milovala, kdyz jsem nekam letela a okolo me nekdo prskal. Nekolikrat se mi stalo, ze jsem priletela na misto a pak jsem pulku dovoleny prolezela :roll:
Kdyz je clovek nemocnej, tak ma lezet doma a ne se cpat do letadla, kde se ten vzduch toci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
25.10.21 19:20

Tak si ten let užijte, rýma na palubě musí být lahůdka, vzhledem ke změnám tlaku. Ale dobře tak sobcům, co mají potřebu cestovat, ačkoliv jsou nemocní.
A ne do všech zemí té pustí, když máš viditelné příznaky nemoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
25.10.21 19:22

Kontrolovat Vas myslim nebudou, max. zmeri namatkou teplotu. Nicmene za sebe mohu rict, ze bych s nachlazenim neletela. Mam za sebou let z Turecka, chytla jsem tam rymu ke konci pobytu a cesta zpet byla peklo! Polovinu letu jsem mela slzy v ocich, jak me boleli usi a dutiny. 6 hodin jsem se dusila v respiratoru (letadlo + letiste) a po navratu jsem za par dni skoncila s osklivym zanetem prudusek. Dcerka nam onemocnela (rymu) 24 hodin pred odletem a jsem rada, ze jsme leteli o 10 dni dele. Myslim, ze by ten let protrpela a buh vi, co by nastalo tam ( Tunisko). Meli jsme pojisteni, takze penize nam pojistovna vratila jeste pred dalsim odletem, byl to fofr :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
25.10.21 19:23

Spis bych se bála teda tlaku, který v letadle je, což je samo o sobě občas hrůza, a s rymou to musí být obzvlášť lahůdka.

Pokud budete mít viditelný příznaky, tak cekejte, že se kde kdo může ozvat, a taky že budou třeba chtít negativní test.

Dělejte jak vy sami uznáte za vhodné, ale mějte na sobě aspoň ten respirator po celou dobu, ať někomu nezkazite dovolenou nějakou virózou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.21 19:26

Poletíte na dovolenou, pokud budete všichni nemocní? Dáváte dětem vzor, že je normální přecházet nemoci, ohrožovat zdraví svoje i ostatních a ještě se to smažit zamaskovat.
Výsledky vašich testů mě nezajímají, nad vaším uvažováním kroutím hlavou! :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat