Práva strana břicha větší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mia.kar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 09:03
Práva strana břicha větší

Dobrý den, od léta (možná dýl) mám větší pravou stanu břicha než levou, u pupku a trochu níž.
Když si to zmáčknu, tak mi tam jakoby zabublá a zmizí, ale ne vždy někdy to neudělá nic a zustane to tam. Nejde to vidět když sedim a stojím, jen když si lehnu, jsem štíhlá nemůže to být tím? Docela mě to zaměstnává ???? když jsem to zadala do googlu vyjela mi rakovina vaječníků ???????? hrozně se bojím. :nevim: Nebolí to, menstruaci jsem dostala, nejsem unavená prostě se cítím normálně, když na to nemyslím, tak je mi fajn, ale když na to začnu myslet, tak se skoro rozbrečím, prosím napište co by to mohlo být. Mia, 15 let. :zed:

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 18471 příspěvků 04.03.19 09:08

zajdi k lékaři. Vyšetří tě, udělá ti ultrazvuk břicha a s velkou pravděpodobností nic nenajde :kytka:

iiiv
Extra třída :D 11345 příspěvků 04.03.19 09:09

plyny

mia.kar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 09:13

Děkuji mooc jste mě uklidnění , je mi o hodně líp :smile: :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 09:20

No nechci strašit ale znám holku, která takhle měla větší levou půlku břicha, podbřišek, a vyklubal se z toho nádor… Takže bych co nejrychleji šla k lékaři. Nádor se nemusí že začátku vůbec projevit dokud nezačne metastazovat a dělat problémy jinde..

Mišule86
Kecalka 179 příspěvků 04.03.19 09:21

Ja mám jednu stranu větší odjakživa.. Buď v klidu. Radši si zajdi k dr, pro svůj klid, ale myslím, že to nic nebude.. A moc negoogli, nebo zjistíš, že jsi víc mrtvá než živá..

vokishka
Extra třída :D 14024 příspěvků 04.03.19 17:46

nebylo tu už něco podobného? Taky měla tuším 15 let.

Váš příspěvek
Reklama