Právník,soud,kolek a ex ...

Anonymní
19.1.21 10:21

Právník,soud,kolek a ex ...

Holky prosím Vás, poraďte :roll:
Synka mám soudně v péči. Za celých x let se mnou neměl ex problém v předávání dítěte, ve všem jsem mu vždy vyšla vstříc, vozila jsem mu ho po penzionech, když ex neměl kde složit hlavu, jen aby prcka viděl, vařila jsem mu, pomáhala jsem mu…
Před tak 4 měsíci jsem mu z celkem vážného důvodu dítě odmítla předat, to tu teď řešit nebudu.
A on chce dohodu…
Jak to prosím je… Sepsal se svým právníkem dohodu, ve které stojí, které dny si dítě bere, a které svátky si ho bere… A po mě chce 2500 tisíce za sepsání dohody a za to, že to pošlou k soudu, aby nám to okolkovali…
Jak to je prosím??? Když je dohoda sepsána, já s ní nemám problém, podepíši ji, jeho právník dohodu pošle na soud… Platí se něco? Musíme se dostavit nebo jak to je? Jsem povinná mu něco platit?
Děkuji za jasné odpovědi prosím :roll:
Anonymně vkládám z důvodu jeho umění stolkování…

Příspěvek upraven 19.01.21 v 14:21

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25629
19.1.21 10:41

On chce dohodu tak ať si ji zaplatí. :roll: nedala bych mu nic, není to tvoje povinnost. Alimenty platí? Vy nemáte určený soudně styk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10258
19.1.21 10:46
@Anonymní píše:
Holky prosím Vás, poraďte :roll:
Synka mám soudně v péči. Za celých x let se mnou neměl ex problém v předávání dítěte, ve všem jsem mu vždy vyšla vstříc, vozila jsem mu ho po penzionech, když ex neměl kde složit hlavu, jen aby prcka viděl, vařila jsem mu, pomáhala jsem mu…
Před tak 4 měsíci jsem mu z celkem vážného důvodu dítě odmítla předat, to tu teď řešit nebudu. Prostě jsem mu ho s výmluvou nedala, jednou jedenkrát za x let syna…
A on chce dohodu…
Jak to prosím je… Sepsal se svým právníkem dohodu, ve které stojí, které dny si dítě bere, a které svátky si ho bere… A po mě chce 2500 tisíce za sepsání dohody a za to, že to pošlou k soudu, aby nám to okolkovali…
Jak to je prosím??? Když je dohoda sepsána, já s ní nemám problém, podepíši ji, jeho právník dohodu pošle na soud… Platí se něco? Musíme se dostavit nebo jak to je? Jsem povinná mu něco platit?
Děkuji za jasné odpovědi prosím :roll:
Anonymně vkládám z důvodu jeho umění stolkování…

Proc bys byla povinná mu něco platit? :nevim:
On to chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 10:47

@pikola Ahoj,máme soudně pouze to, že mám syna v péči a zbytek na dohodě. Celou dobu jsme se domlouvali, jednou jsem mu ho nedala, to opravdu jen jednou… A on sepsal dohodu s tím, že potřebuje můj podpis, dát to na soud a po mě chce 2500 za to, že nám na soudu dají razítko. A já potřebuji vědět jak to je, jestli musí proběhnout soudní jednání a nebo jak to je, když budeme mít v ruce podepsanou dohodu o tom, kdy si prcka bere.

• Citovat
  • Nahlásit
10003
19.1.21 10:55

A vi, ze i pokud budete mit tu dohodu, tak mu ho stejne nemusis predat, pokud k tomu budou ty vazne duvody? Navrhnes nahradni termin a je to.
Ja bych si s tim praci nepridelavala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10386
19.1.21 10:59
@Anonymní píše:
@pikola Ahoj,máme soudně pouze to, že mám syna v péči a zbytek na dohodě. Celou dobu jsme se domlouvali, jednou jsem mu ho nedala, to opravdu jen jednou… A on sepsal dohodu s tím, že potřebuje můj podpis, dát to na soud a po mě chce 2500 za to, že nám na soudu dají razítko. A já potřebuji vědět jak to je, jestli musí proběhnout soudní jednání a nebo jak to je, když budeme mít v ruce podepsanou dohodu o tom, kdy si prcka bere.

Tak pokud to má být dohoda, tak s tím musíš souhlasit taky, ne že on něco sepíše, ty mu to odepíšeš a ještě to zaplaíš. Pokud souhlasíš s tím co tam napsal, tak to podepiš, ale peníze mu nedávej. Nevidím jediný důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62092
19.1.21 11:07

Péče o děti, teda návrh na soud, je zdarma, takže bych mu nedala nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 11:32

Nic mu samozřejmě nedám…
Jen nevím, jak to chodí no… Jeho právník to pošle na soud, a ten si nás předvolá? I když je to naše dohoda? Na to není potřeba stání, nebo je?

• Citovat
  • Nahlásit
251
19.1.21 20:40

Není to ten váš exot?
Snad víc takových není :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3033
19.1.21 20:44
@Arianna007 píše:
Není to ten váš exot?
Snad víc takových není :lol:

Tak to je hustý :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
19.1.21 20:56

Hm…svět je malý.
A já myslela, že je to troll, že nikdo takový nemůže být.
I to nepředání na podzim sedí…
Achjo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25629
19.1.21 21:09

No ty koso 8o :mrgreen: chudák ta přítelkyně nová :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
19.1.21 21:11

A to ještě pán využívá svou přítelkyní. Přítelkyně mu dala střechu nad hlavou, živí ho (údajně spolu podnikají, spíš bych viděla, že ona maká a on se přiživuje), platí za něj alimenty a dluhy, stará se o jeho syna a ještě jí navádí proti matce klučíka.
Furt mluví o sobě, že on chce SP, on rozhodl o výši alimentů, furt já já já.
Paní je skvělá, že má trpělivost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
19.1.21 21:19
@pikola píše:
No ty koso 8o :mrgreen: chudák ta přítelkyně nová :P

Nová přítelkyně to asi nemyslí zle, chce v něm vidět dobrého tátu, partnera a snaží se mu asi pomoct.
Hlavně ať zakladatelka není hloupá…
A zažádá si třeba radši o zvýšení výživného…a vrámci toho striktní dohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3467
19.1.21 21:31
@Arianna007 píše:
Hm…svět je malý.
A já myslela, že je to troll, že nikdo takový nemůže být.
I to nepředání na podzim sedí…
Achjo.

To je teda případ. Jeho přítelkyně má mozek ve vagíně. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat