Prčice s mimčem 2016

487
18.5.16 15:57

prčice s mimčem 2016

Ahoj chci se jen zeptat, je tu nekdo kdo letos jde Prčice s mimcem mladsim nez rok?
Co říkáte na počasí. Mě hrozně láka to ujít, i s malým, ale to počasí je tak nevyspytatelné, že mam fakt dillema, kvuli přebalovani na cestě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

39
18.5.16 16:11

Ahoj, my jsme šli Prčice s mímem 2×. Miminka odrostla a v sobotu jdeme s 2 a 6 letým. Záleží jakou chceš jít trasu, jestli budeš mít kočárek, šátek nebo nosítko. Přealování je to nejmenší. Hodíš deku na zem nebo v kočárku. Synům bylo vždy kolem 5 měsíců, kojila jsem, takže toto bylo v pohodě. Ráda zodpovím dotazy, letos je s manželem jdeme po 16!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
18.5.16 16:16

:mavam: Malému by bylo 8 měsíců a měly jsme v plánu jít, sestra to chodí pravidelně už 5 let, takže za rok se připojíme i s naší malou princeznou :-) Já bych šla, jen se připrav na všechny možné varianty, s tím přebalováním, pokud půjdeš s kočárkem, tak kamarádka řešila tak, že vzala průhledný gumový ubrus, který při přebalování přes kočík a sebe hodila, malého rychle přebalila a ubrus zase schovala… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
18.5.16 16:20

My jeli s nasi prvni dcerou dvakrat, ted jde uz asi po treti ale malej ma rymu a trosku kasle, ale pry to fakt nic hrozneho neni, takze resim i tohle bejt stopro hezky asi bych to riskla, ale takhle uplne nevim aby to vic neodstonal, ale s malou jsme to taky zvladli v šesti mesicich a zvladl uz i Říp, je to,,cestovní mimčo" asi teda pujdem take jeste se poptame mudr jestli toneva ale nezakazala nam chodit ani ven :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
18.5.16 16:26

Tak ono je lepší když sluníčko občas schová za marak, než když je hic. Mladší má taky slušnou rýmu. Ale za dva dny, může být vše jinak.Jo,jo, na na Říp s kočárkem, tedy spíš když se jde dolů, tak ten krpál…Tak nám všem pochodníků držím v sootu palce :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
18.5.16 17:00

V klidu bych šla. já už 3 roky nechodím, je to nereálný, nikdo se mnou nejde, a mě to nejstarší 6 letej prostě neujde tolik. naposledy jsem byla s 3 letým a 15 měísčním, to jsme Střezimíř dala úplně sama s nima, měla jsme nosítko, kočár a koloodrážeddlo(na tom jel 3 leťák asi 5 km.)ale pak další rok jsme byla odhodlaná, ale lilo, a byla jsem na začátku těhotenství, a ak se 3 už vůbec :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
18.5.16 17:31

Ja nemohla jednou ze sem byla nemocna, pak kvuli tehotenstvi me mco daleko chodit nedovolovali. Ted bych konecne rada sla a maly musi mit rymu, on neumi smrkat tak z toho kašle, s průduškama bych samozřejmě nesla a kdyby nam mudr rekla ze musime byt jen doma, ale to nerekla. A docela se mi chce. Asi bychom se střidali v nošení… a kočarek.
Mála bude taky občas nošená. No jinak je zvykla ujit dost.
no tak uvidime snad se mu to do soboty nezhorší.
Jsem rada ze tam chodi dost lidi s detma koukam, ale nechceme jen na dětskou chceme botičku, takze dame asi delši trasu :-D.
Obdivuju každeho kdo to ujde s dětma sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.16 16:22

Ahoj, my jdeme s 10 měsíčním synem a moc se na to těšíme, bereme jen kočár a navíc deku, abychom mohli občas zastavit a malý se mohl chvíli plazit. Počasí má být dokonalé, 20-24, trochu pod mrakem a žádný déšť. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
22.5.16 12:04

Taky jsme šli, ale 33km jsme fakt nestihli příště se jde Táborská :-D jak jste dopadli vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.16 21:31

Tak my jsme šli dětskou z Votic a bylo to úžasný, zvládli jsme to jen s třemi čtvrt-půl hodinovými přestávkami na protažení. Malý vůbec nebrečel ani nekňoural, tak jsme si to všichni krásně užili. Těším se zas za rok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
1.6.16 19:30
@Happynečka píše:
Tak my jsme šli dětskou z Votic a bylo to úžasný, zvládli jsme to jen s třemi čtvrt-půl hodinovými přestávkami na protažení. Malý vůbec nebrečel ani nekňoural, tak jsme si to všichni krásně užili. Těším se zas za rok ;)

ale na detsky pry neni boticka ze jo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.16 21:08

@žabinka Byla jsem překvapená, ale botičku jsme letos dostali všichni, takže byly i naše větší děti spokojené. :dance: Slyšela jsem ale, že i trasa ze Sedlčan je s kočárkama sjízdná, tak možná za rok zkusíme změnu. Kdyby měl někdo osobní zkušenost, budu ráda, že mi to potvrdí anebo vyvrátí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
2.6.16 07:02
@Happynečka píše:
@žabinka Byla jsem překvapená, ale botičku jsme letos dostali všichni, takže byly i naše větší děti spokojené. :dance: Slyšela jsem ale, že i trasa ze Sedlčan je s kočárkama sjízdná, tak možná za rok zkusíme změnu. Kdyby měl někdo osobní zkušenost, budu ráda, že mi to potvrdí anebo vyvrátí :)

to bychom jinak taky sli detskou,–) my zkoušeli 33 z olbramovic ale smula, same kopce a zdrzovani s detmi, precenili jmse síly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama