Přebalovací pult rozkládací - kde koupit?

Anette28
16.3.10 12:34

Přebalovací pult

Ahoj holky, prosím o radu…Nevíte, kde bych mohla sehnat přebalovací pult s vaničkou, ale ne ten klasický, co se dá ta přebalovací plocha pouze odklopit, potřebovala bych ten rozkládací, tzn.že se rozloží a přebalovák je vedle vaničky a pak se zase složí dohromady.Děkuji moc za rady, už jsem zoufalá, termín klepe na dveře, v Kice ho už bohužel nemají a teď mi volala paní z internetového obchodu, co jsem si ho objednala, že bohužel v nejbližší době nebude.Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4235
16.3.10 13:25
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anette28
16.3.10 13:37

Ne, ale je podobnej, není dřevěnej, ale je rozkládací trochu jinak, ne takhle za sebou, ale vedle sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
4235
16.3.10 13:42

A nemůžeš hodit nějakej odkaz. Já si to nějak neumím pořádně představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anette28
16.3.10 13:51

Odkaz mi nejde vložit, ale mají ho mimishop - Klaudie a jmenuje se přebalovací pult open practic nebo ho tam mají tedy stále vystaven, ale bohužel už neni.

• Nahlásit
  • Citovat
Anette28
16.3.10 13:52

oprava mimishop - Klaudia

• Nahlásit
  • Citovat
50730
16.3.10 14:28

Já nechci dávat nevyžádané rady :oops: , ale nechceš si radši koupit pult třeba v Ikei , třeba ten za 750,– a normální vaničku? Nepřijde mi na tom nic tak bezvadného, co by muselo stát 2700,– 8-o Vaničku využiješ chvilku, pak ti začne mimino ve vodě kopat a bude ti lítat celý přebalovák :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
16.3.10 14:28
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
16.3.10 15:40

Tak z tohohle bych měla strach, že to rupne, moc bych tomu nevěřila, že je to tam přidělaný pořádně, přeci jen je to umělá hmota, přijde mi to takový vachrlatý.
A mm když se měla narodit Lucka, tak byly plný bazary takovejch těch půltů, co se odklápí, protože to bylo dost nepoužitelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anette28
16.3.10 15:45

Jo to je ono, taky jsem už nad tím přemýšlela koupit to zvlášť a asi budu muset, protože nikde to nemají.Máme hodně malou ložnici, tak jsem chtěla uspořit tímto způsobem místo, vím, že to je jen na chvilku, ale potřebuju překlenout alespoň těch šest měsíců minimálně, protože koupelna je úplně na druhé straně baráku, přes dlouhou chodbu na které se netopí, takže není možný nosit tak malý mimčo vykoupaný v tý zimě, když je tam teď tak cca 14st.Jinak díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama