Přebalovací taška Beaba - máte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 28.01.15 12:14
Přebalovací taška Beaba...máte někdo?

Ahoj holky. Máte tašku od Beaby? Popřípadě jakou a jak jste spokojení… Viděla jsem tuto u paní na plavání a vypadala dobře https://www.mall.cz/…-my-baby-bag?… . Chci taky koupit přebalovací tašku tak uvažuji nad touto značkou…

Nejnovější recenze z kategorie Přebalovací podložky

Reakce:
MuffinkaM
Echt Kelišová 7512 příspěvků 28.01.15 12:18

Mám, jen jinou barvu (my Angel). Je perfektní. Používáme už na druhé dítě. Barvy, látka - nic není poškozené nebo vybledlé. Uvnitř je spousta příhrádek, takže třeba kosmetiku nebo léky mám roztříděné. Pro mě to byla opravdu dobrá investice. Dost často cestujeme s dětma, kluk měl reflux, takže několik sad oblečení navíc. Teď funguje na dvě děti a taky se vejdeme. :)

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 28.01.15 12:20
@MuffinkaM píše:
Mám, jen jinou barvu (my Angel). Je perfektní. Používáme už na druhé dítě. Barvy, látka - nic není poškozené nebo vybledlé. Uvnitř je spousta příhrádek, takže třeba kosmetiku nebo léky mám roztříděné. Pro mě to byla opravdu dobrá investice. Dost často cestujeme s dětma, kluk měl reflux, takže několik sad oblečení navíc. Teď funguje na dvě děti a taky se vejdeme. :)

A nezavazela ti zepředu ta přebalovací podložka když si ju nepotřebovala ještě? :)

Run
Generální žvanilka 20632 příspěvků 28.01.15 12:22

Kup si v DM. Tohle je zbytečně drahý.

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 28.01.15 12:29
@Run píše:
Kup si v DM. Tohle je zbytečně drahý.

Byla jsem se mrknout tady u nás ve zlíně v DM a maj tam jen nějaký šusťákový na nákup… :nevim:

jessikka
Extra třída :D 10855 příspěvků 28.01.15 12:36

A musí být takhle drahá?

MuffinkaM
Echt Kelišová 7512 příspěvků 28.01.15 12:38

@Vuninka Ne. Je zavřená tím předním dílem.

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.15 12:57

Díky za tip, vypadá skvěle, taky o ní zauvažuju. Akorát ta přebalovací podložka se mi zdá hrozně nepraktická, to je napevno přidělaná k té tašce? To už se na ní větší dítě moc nepřebalí…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >