Přebalovací taška Beaba - máte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vuninka
Kecalka 478 příspěvků 28.01.15 12:14
Přebalovací taška Beaba...máte někdo?

Ahoj holky. Máte tašku od Beaby? Popřípadě jakou a jak jste spokojení… Viděla jsem tuto u paní na plavání a vypadala dobře https://www.mall.cz/…-my-baby-bag?… . Chci taky koupit přebalovací tašku tak uvažuji nad touto značkou…

Ukázat recenze z kategorie Přebalovací podložky

Reklama

Reakce:

MuffinkaM
Kelišová 7479 příspěvků 28.01.15 12:18

Mám, jen jinou barvu (my Angel). Je perfektní. Používáme už na druhé dítě. Barvy, látka - nic není poškozené nebo vybledlé. Uvnitř je spousta příhrádek, takže třeba kosmetiku nebo léky mám roztříděné. Pro mě to byla opravdu dobrá investice. Dost často cestujeme s dětma, kluk měl reflux, takže několik sad oblečení navíc. Teď funguje na dvě děti a taky se vejdeme. :)

Vuninka
Kecalka 478 příspěvků 28.01.15 12:20
@MuffinkaM píše:
Mám, jen jinou barvu (my Angel). Je perfektní. Používáme už na druhé dítě. Barvy, látka - nic není poškozené nebo vybledlé. Uvnitř je spousta příhrádek, takže třeba kosmetiku nebo léky mám roztříděné. Pro mě to byla opravdu dobrá investice. Dost často cestujeme s dětma, kluk měl reflux, takže několik sad oblečení navíc. Teď funguje na dvě děti a taky se vejdeme. :)

A nezavazela ti zepředu ta přebalovací podložka když si ju nepotřebovala ještě? :)

Run
Generální žvanilka 20315 příspěvků 28.01.15 12:22

Kup si v DM. Tohle je zbytečně drahý.

Vuninka
Kecalka 478 příspěvků 28.01.15 12:29
@Run píše:
Kup si v DM. Tohle je zbytečně drahý.

Byla jsem se mrknout tady u nás ve zlíně v DM a maj tam jen nějaký šusťákový na nákup… :nevim:

jessikka
Extra třída :D 10170 příspěvků 28.01.15 12:36

A musí být takhle drahá?

MuffinkaM
Kelišová 7479 příspěvků 28.01.15 12:38

@Vuninka Ne. Je zavřená tím předním dílem.

kerrankin  28.01.15 12:57

Díky za tip, vypadá skvěle, taky o ní zauvažuju. Akorát ta přebalovací podložka se mi zdá hrozně nepraktická, to je napevno přidělaná k té tašce? To už se na ní větší dítě moc nepřebalí…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak se bude jmenovat? Nedávno se narodil Rolex a Puma Lia

Někteří rodiče vědí jméno pro své dítko hned, jak se na testu objeví dvě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Lenka Vlasáková: Nechápala jsem, proč mě pořád někdo ponižuje

Divadlo a film ji miluje. Nejspíš proto, že je v ní něco tajemného. Přesto se... číst dále >

Láska 2018: Panny čeká skvělý rok, Vodnářky se vrátí na zem... Co vy?

Postupem času i u nás svátek zamilovaných zakotvil a my jsme si zvykli si ho... číst dále >

Reklama