Reklama

Přebalovací taška Beaba - máte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 28.01.15 12:14
Přebalovací taška Beaba...máte někdo?

Ahoj holky. Máte tašku od Beaby? Popřípadě jakou a jak jste spokojení… Viděla jsem tuto u paní na plavání a vypadala dobře https://www.mall.cz/…-my-baby-bag?… . Chci taky koupit přebalovací tašku tak uvažuji nad touto značkou…

Nejnovější recenze z kategorie Přebalovací podložky

Reklama

Reakce:

MuffinkaM
Echt Kelišová 7512 příspěvků 28.01.15 12:18

Mám, jen jinou barvu (my Angel). Je perfektní. Používáme už na druhé dítě. Barvy, látka - nic není poškozené nebo vybledlé. Uvnitř je spousta příhrádek, takže třeba kosmetiku nebo léky mám roztříděné. Pro mě to byla opravdu dobrá investice. Dost často cestujeme s dětma, kluk měl reflux, takže několik sad oblečení navíc. Teď funguje na dvě děti a taky se vejdeme. :)

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 28.01.15 12:20
@MuffinkaM píše:
Mám, jen jinou barvu (my Angel). Je perfektní. Používáme už na druhé dítě. Barvy, látka - nic není poškozené nebo vybledlé. Uvnitř je spousta příhrádek, takže třeba kosmetiku nebo léky mám roztříděné. Pro mě to byla opravdu dobrá investice. Dost často cestujeme s dětma, kluk měl reflux, takže několik sad oblečení navíc. Teď funguje na dvě děti a taky se vejdeme. :)

A nezavazela ti zepředu ta přebalovací podložka když si ju nepotřebovala ještě? :)

Run
Generální žvanilka 20541 příspěvků 28.01.15 12:22

Kup si v DM. Tohle je zbytečně drahý.

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 28.01.15 12:29
@Run píše:
Kup si v DM. Tohle je zbytečně drahý.

Byla jsem se mrknout tady u nás ve zlíně v DM a maj tam jen nějaký šusťákový na nákup… :nevim:

jessikka
Extra třída :D 10738 příspěvků 28.01.15 12:36

A musí být takhle drahá?

MuffinkaM
Echt Kelišová 7512 příspěvků 28.01.15 12:38

@Vuninka Ne. Je zavřená tím předním dílem.

kerrankin 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.15 12:57

Díky za tip, vypadá skvěle, taky o ní zauvažuju. Akorát ta přebalovací podložka se mi zdá hrozně nepraktická, to je napevno přidělaná k té tašce? To už se na ní větší dítě moc nepřebalí…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >