Před 3. IVF

890
2.6.16 15:31

Před 3.IVF

Ahoj holky, začínám být zoufalá. Snažíme se s manželem o druhé mimi, už 3 roky, o to první jsme se také snažili 3 roky, ale po 1.IVF jsme otěhotněli. Toto druhé jde ztuha :) Jsme před 3.IVF máme za sebou 2 Nativy, a 2.IVF neúspěšné. Dnes mi Dr. napsal antikoncepci na 2 měsíce před stimulací, to jsem nepochopila. My chceme mimi a já budu jíst prášky proti otěhotnění. Cítím, že to nechci. Poraďte, co si myslíte. Děkujuuu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1017
2.6.16 15:46

Mas právo změnit lékaře pokud se ti nelíbí praktiky stávajícího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
2.6.16 16:09

@handa30
A ptala ses na důvod? Též nechápu a rozhodně bych nebrala… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12072
2.6.16 16:48

Ahoj, jsem na tom podobně, syn z prvního IVF a o druhé se snažíme tři roky, mam za sebou hafo etů a ketů a prd z toho… O té antikoncepci jsem slyšela, že se to někdy dělá. Nebudeš mít dlouhý protokol? tam je potřeba vyrazit přirozené hormony a celý cyklus navodit uměle.. někdy se to dělá i u endometriózy.. Mohu se zeptat, neměla jsi císaře? Mam trochu podezření, že u holek, co měly císaře, jde to druhé hůř, ale možná je to jen moje „útěcha“. Nicméně já už moc možností nemam, takže asi budeme mít jedináčka. Držím palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
2.6.16 17:26

@handa30 bud v klidu, je to dobry postup. Me při 5.ivf také dali na mesic antikoncepci, pak ještě kratkodobe atb a injekce na ředění krve a vyšlo to!!! Jak ja byla a jsem šťastna
Preji at se brzy zadaří a duveruj doktorům, vyznaji se vtom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
890
3.6.16 13:06
@Martrich píše:
Ahoj, jsem na tom podobně, syn z prvního IVF a o druhé se snažíme tři roky, mam za sebou hafo etů a ketů a prd z toho… O té antikoncepci jsem slyšela, že se to někdy dělá. Nebudeš mít dlouhý protokol? tam je potřeba vyrazit přirozené hormony a celý cyklus navodit uměle.. někdy se to dělá i u endometriózy.. Mohu se zeptat, neměla jsi císaře? Mam trochu podezření, že u holek, co měly císaře, jde to druhé hůř, ale možná je to jen moje „útěcha“. Nicméně já už moc možností nemam, takže asi budeme mít jedináčka. Držím palce :mavam:

jj, měla jsem císaře, tak nevím zda to na to má vliv :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
890
3.6.16 13:06

@mumisek79 děkuju za povzbuzení, tu antikoncepci začnu brát…pro dítě všechno!! :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama