Předpověď pohlaví budoucího sourozence

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Laiah
Povídálka 17 příspěvků 14.06.19 12:11
Predpoved pohlavi budouciho sourozence

Zdravim :) zakladam tema jen tak ze zvedavosti :) tchyne me dnes prekvapila tim, ze pry moje druhe dite (nejsem jeste ani tehotna) bude chlapecek. Pozna se to tady pry podle toho(ziju v zahranici), ze kdyz ma cca 3 mesicni miminko mezi ocima na nose videt zilku (prikladam fotku), tak jeho budouci sourozenec bude kluk. Divala jsem se jen tak z nudy na fotky deti kamaradek, a opravdu to vychazi :mrgreen: zadna z nich, jejiz dite melo na nose tu zilku viditelnou, nemela jako nasledujici dite holcicku 8o Muzete na to taky jen tak ze zvedavosti mrknout a dat vedet, jestli i kdyz ta zilka videt byla, tak se presto jako nasledujici dite narodila holcicka? :) dekuju :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Michaela02993
Závislačka 3144 příspěvků 14.06.19 12:16

Syn tuhle žilku na nose měl, teď jsem těhotná takže se díky tvému příspěvku bojím že budu mít chlapečka :D :D

Kriss Tina
Extra třída :D 10631 příspěvků 14.06.19 12:21

Syn žádnou žilku neměl a stejně mám druhého kluka  :mrgreen:

Laiah
Povídálka 17 příspěvků 14.06.19 12:22

@Michaela02993 tak pak dej schvalne vedet, az bude pohlavi znat :D

Michaela02993
Závislačka 3144 příspěvků 14.06.19 12:25

@Laiah teď čtu zpětně co jsem vlastně napsala za blbost :D :D :D tak abych to asi napsala znova, vyděsila jsi mě že bych měla druhého chlapečka a doktoři se Teda momentálně pleti :D :D :D

Laiah
Povídálka 17 příspěvků 14.06.19 12:25

@Kriss Tina To prave pry muze byt, ze ta zilka videt neni a dalsi dite je kluk. Jde o to, ze pokud tam ta zilka videt jde, tak to proste nebude holka, nevim, jestli jsem to napsala pochopitelne :lol: zkusim to jeste jinak. Kdyz neni zilka videt, dalsi dite muze byt kluk I holka. Kdyz ale videt jde, dalsi dite bude urcite kluk :D

Laiah
Povídálka 17 příspěvků 14.06.19 12:27

@Michaela02993 takze to vypada na ultrazvuku na holcicku? :D nevim, jestli jsem te spravne pochopila :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 46658 příspěvků 14.06.19 12:27

Jako že by o pohlaví nerozhodovala spermie muže v okamžiku početí, ale starší sourozenec v okamžiku svého narození? :mrgreen:
Ale díky za uklidnění, že je tam ta žilka běžná, dítko ji tam má a muž je z toho nějak nervózní. Další už ale nebude, takže do statistiky nepřispěju :mrgreen: Jen můžu říct, že je to asi nejbizarnější teorie hravě trumfující i věštění z prstýnku a rádoby čínskou pseudoteorii o výměně krve :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 14.06.19 12:28

@Laiah tak jsem se zeptala kamaradky, která má tři holky a prý je to blbost :D žilky mají vidět všechny. A upřímně už z logiky věci to kravovina fakt je :lol:

Michaela02993
Závislačka 3144 příspěvků 14.06.19 12:29

@Laiah no za 7 týdnů by se ta holčička (podle doktorů) měla narodit :) :) ale myslím že žádná žilka nerozhoduje o pohlaví dalšího dítěte preci :) fakt je to jen nějaká babská pověra :D

Příspěvek upraven 14.06.19 v 12:30

Laiah
Povídálka 17 příspěvků 14.06.19 12:30

@ugluk to mas pravdu :mrgreen: taky jsem se tchyni smala, ale pak jsem slusne receno cumela jak puk, kdyz jsem koukla na fotky deti kamosek a fakt ty s tou zilkou mely mladsiho brachu :D :D

Laiah
Povídálka 17 příspěvků 14.06.19 12:32

@Tichošlápek Tak jiste, ze je to kravina, i ja se tomu smala, ale pak jsem proste koukala na ty deti kamosek a fakt to sedelo, takze diky za to optani tve kamaradky se tremi dcerami :mrgreen: :srdce:

Laiah
Povídálka 17 příspěvků 14.06.19 12:34

@Michaela02993 Jj, je to prave takova babska povera :) ja pred narozenim syna koukala na cinsky lunarni kalendar, pak na nejaky vypocet pohlavi podle stari krve a vsechno mozne, kde mi vsude vychazela holcicka a narodil se mi nadherny chlapecek :D

Russet
Neúnavná pisatelka 16469 příspěvků 14.06.19 12:36
@Laiah píše:
@ugluk to mas pravdu :mrgreen: taky jsem se tchyni smala, ale pak jsem slusne receno cumela jak puk, kdyz jsem koukla na fotky deti kamosek a fakt ty s tou zilkou mely mladsiho brachu :D :D

A není to tím, že z 50% to vždycky vyjde? O pohlaví přece rozhoduje pohlavní buňka. Ne předchozí sourozenec :roll:

pannda
Kelišová 6939 příspěvků 34 inzerátů 14.06.19 12:37
@Laiah píše:
Zdravim :) zakladam tema jen tak ze zvedavosti :) tchyne me dnes prekvapila tim, ze pry moje druhe dite (nejsem jeste ani tehotna) bude chlapecek. Pozna se to tady pry podle toho(ziju v zahranici), ze kdyz ma cca 3 mesicni miminko mezi ocima na nose videt zilku (prikladam fotku), tak jeho budouci sourozenec bude kluk. Divala jsem se jen tak z nudy na fotky deti kamaradek, a opravdu to vychazi :mrgreen: zadna z nich, jejiz dite melo na nose tu zilku viditelnou, nemela jako nasledujici dite holcicku 8o Muzete na to taky jen tak ze zvedavosti mrknout a dat vedet, jestli i kdyz ta zilka videt byla, tak se presto jako nasledujici dite narodila holcicka? :) dekuju :D

Bože, to je kravina, co? :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama