Představme se :)

• Otevřená skupina

Pro všechny, které letošní Vánoce překvapí kromě dárků pod stromečkem i narození potomka! Přidejte se do diskuze všechny, které máte TP Prosinec 2013!

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

2868
8.6.13 12:57

Představme se :)

Ahoj holky,
přiznám se, že si Vás trošku pletu :oops:,tak mě napadlo, že bysme se tady mohly aspoň trochu představit, ať to nemáme až tak virtuální ;) Co Vy na to? Kdyby to někomu bylo proti srsti, klidně se ozvěte :*

Příspěvek upraven 08.06.13 v 13:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2868
8.6.13 13:03

Tak já asi začnu, když jsem si to vymyslela, co? :lol:
Jmenuju se Pavlína, Pája je mi milejší ;) Je mi 23,mám manžela (35let).Jsme spolu 8 a půl roku, z toho skoro 4roky manželé. Máme spolu Bětušku (19měsíců) :srdce: Bydlíme v baráčku na okraji Prahy.

TP druhátka 15.12.2013 ;)

Zájmy bych rozdělila na „před Bětkou“ a „po Bětce“ :mrgreen: Před to byla příroda, knížky, malování, pečení, hudba..teď je to horká vana, postel, ticho :lol: Co mi zůstalo je to vaření a pečení ;)

Těším se, že Vás taky líp poznám ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
11.6.13 11:26

Ahojky, tak koukám, že jsi tu zatím sama. Tak se taky přidám :* Jmenuji se Kamila, je mi 23 a čekáme s přítelem první miminko. TP máme 21.12.2013. Bydlíme v malém městě pod úpatím Krušných hor - Jirkov. Studuji vysokou školu - obor životní prostředí a letos snad už státnice - v listopadu :lol:
Tak šup šup děvčata, nějaká další na řadě :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2868
11.6.13 20:58

@Kamijjka jééé,děkuju, aspoň si nepřipadám jako pitomec :lol: Držím palce ke státnicím ;) ty jo, Krušný Hory, to musí být paráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
944
15.7.13 08:10

Ahoj holky, až dneska jsem tuto diskuzi našla, tak se vám ráda taky představím.
Jmenuji se Martina a je mi 24 let. S přítelem čekáme své první miminko, letos v říjnu spolu budeme 8 let. Už asi 4 roky opravujeme domeček a naštěstí jsme ve finále, proto se o prázdninách budeme stěhovat do nového ;) :) Doufám, že do prosince stihneme dodělat všechno, co bude potřeba ;). Zapomněla jsem zmínit, že jsem z Opavy :). Mezi mé zájmy patří sport, přátelé a zábava. Jak to bude příští rok vám napíšu ;) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.11.13 11:23

Ahojky, jmenuju se Sarka, bydlim v Kostelci u Herm. Mestce okr. Chrudim, msm 10tileteho dyna Filipa a ted s pritelem cekame druhy, termin 11.12.13 b :D ude to kluk Matyasek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny