Jaké chytré hodinky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1697
7.10.21 10:39

Jaké chytré hodinky

Poradíte jaké chytré hodinky koupit pro dceru 10 let, aby přes ně mohla volat? Telefon má zn. Xiaomi, musí ty hodinky být stejná značka? Vůbec se v tom nevyznám. Díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4131
7.10.21 11:31

Stejna znacka to byt nemusi, ja mam treba samsung a hodinky Garmin, jsem s nima spokojena, ale volat s nima nejde. Myslim ze volat pujde jen s nejakyma drahyma a zo mi zas pro 10ti lete prijde zbytecny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
7.10.21 13:20

Myslíte přijmat hovor telefonu nebo ůplně volat? a na co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
7.10.21 14:20

My máme pro dceru hodinky, které mají SIM přímo uvnitř a tudíž s nimi voláme, a sledujeme GPS, lze si vyfotit okolí, kde se dítě nachází.

https://www.carneo.cz/…plus-4g-pink

Doporučuji. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15444
7.10.21 14:40

Stejná značka být nemusí. Ale Xiaomi má teď slušnou nabídku v této oblasti. Já mám hodinky Samsung Galaxywatch. Umí telefonovat, ale musí mít v dosahu i vlastní telefon. Je to propojené přes bluetooth. Je otázka, na co přesně volání přes hodinky chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
7.10.21 14:50
@Mari-KusKus píše:
My máme pro dceru hodinky, které mají SIM přímo uvnitř a tudíž s nimi voláme, a sledujeme GPS, lze si vyfotit okolí, kde se dítě nachází.

https://www.carneo.cz/…plus-4g-pink

Doporučuji. :palec:

Tak tedy musím říct, že jste mě překvapila, že takové jsou a za dosti levnou cenu. Mohu se zeptat pro jak staré dítě to máte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
7.10.21 15:05
@Anettgizmo píše:
Tak tedy musím říct, že jste mě překvapila, že takové jsou a za dosti levnou cenu. Mohu se zeptat pro jak staré dítě to máte?

Dcera má 6, pořídili jsme do školy, kroužků a když jde ven, je k tomu do mobilu rodiče taková aplikace, kde se vše nastavuje a před kterou se můžete kouknout, kde je apod.
Stačí SIMka s 500MB dat a nějakými volnými minutami a myslím, že by stačilo i méně.

Lze i poslat zprávu, obsahuje to i chat, který má dítě v hodinkách a když dostane novou zprávu, hned se mu zobrazí na obrazovce. (např.: napíšete, že už má jít domů), ale to zatím nevyužíváme, dcera ještě nečte :D

Nicméně to plánuji nechat dceři co nejdéle, ona jako má i mobil doma na hry a tak, ale já bych se stejně bála, že to ztratí nebo jí to někdo odcizí. Hodinky má na ruce pořád, takže to riziko takové není :kytka: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
7.10.21 15:23
@Mari-KusKus píše:
Dcera má 6, pořídili jsme do školy, kroužků a když jde ven, je k tomu do mobilu rodiče taková aplikace, kde se vše nastavuje a před kterou se můžete kouknout, kde je apod.
Stačí SIMka s 500MB dat a nějakými volnými minutami a myslím, že by stačilo i méně.

Lze i poslat zprávu, obsahuje to i chat, který má dítě v hodinkách a když dostane novou zprávu, hned se mu zobrazí na obrazovce. (např.: napíšete, že už má jít domů), ale to zatím nevyužíváme, dcera ještě nečte :D

Nicméně to plánuji nechat dceři co nejdéle, ona jako má i mobil doma na hry a tak, ale já bych se stejně bála, že to ztratí nebo jí to někdo odcizí. Hodinky má na ruce pořád, takže to riziko takové není :kytka: :palec:
Tak to je dobrá věc, mě celkem překvapilo volání hodinkami u 10ti leté které chce zakladatelka většinou mají svůj mobil už v tomto věku, ale lokace je dobrá, že víte kde je. Ale také je pravda, že mobily jsou velké a může venku běhat jen s klíčema, hodinky jsou fajn varianta. Netušila jsem že takové dětské volací vůbec jsou.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
11.10.21 12:02

Mkili

Určitě nemusí být stejná značka… propojují se přes apku…

Mohu se zeptat, nemáte náhodou zkušenost s hodinkami Xblitz watch me, nedaří se nám je rozchodit…a propojit… :think:
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
16.11.21 21:37

@Anettgizmo Zrovna dceři hledám na netu nějaké k vánocům, tak budu ráda za každé informace..Ale pro mě zásadní otázka :) Vybrují hodinky, když by dcera měla ve škole vypnutý zvuk? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat