Přehazovací rukojeť/korba - nutnost???

15
13.3.07 13:37

Přehazovací rukojeť/korba - nutnost???

Dítko se má narodit v červenci a já marně sháním kočárek. Už mě od pár tipů odradilo to že namjí přehazovac rukojet nebo korbičku. Jenže je to opravdu nutné? Je mi jasný že dítko spíš pak bude chtít sledovat dění kolem, ale když bude vítr nebo sluníčko je šikovný to otočit. Tak co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11935
13.3.07 13:49

Ahoj :)

Standa v korbicce byt nechtel vubec a prehazovaci rukojet jsem nikdy nevyuzila… po dvou mesicich noseni jen v satku vzal na milost vkladaci tasku do ktere se mi uz ve ctyrech mesicich nevesel tak jezdi ve sportaku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
13.3.07 14:01

Ahoj,

tak já jsem přehazovací rukojeť využila maximálně. Měla jsem dítě taky v létě a když pražilo sluníčko do kočárku, tak jsem ho přehodila. Stejně, když foukal vítr. Myslím si, že je pak lepší a pohodnější přehazovací rukojeť, než se natahovat s korbičkou. Tak, ať vybereš dobře :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
13.3.07 15:10

Prehazovaci rukojet jsem nikdy nemela a prezila jsem to s obema detma. Mela jsem lepsi vychytavku a tou je specialni UV sitka pres cely kocar, takze na deti nesvitilo a troska vetru mimino nezabije. Dcera byla poprve nemocna az v roce a pul…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12873
13.3.07 15:36

ahoj, myslím, že bez přehazovací rukojeti se plně obejdeš. sluníčko řeším plínou přes boudičku, aspoň na malou pohodlněji nakouknu. a trocha větru neuškodí, jak už tady zaznělo. a když to bylo opravdu hodně silné, tak jsem vezla chvilku kočár pozpátku…možná je to rychlejší, než přehazovat rukojeť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
13.3.07 15:45

ahoj, uz se tu rozbehlo nekolik diskuzi ohledne prehazovaci rukojeti treba na https://www.emimino.cz/modules.php?…, kdyz projedes seznam, najdes jiste jeste vic. Ja jsem osobne pro prehazovaci rukojet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.3.07 18:51

Ahojky,
já na přehazovací rukojeť nedám dopustit. Když byl Péťa mimčo, jezdívali jsme na procházky na celý den. Záleží kolik toho s kočárkem nachodíte, ale pokud chcete hodně jezdit do přírody a na výlety- vřele doporučuji( už jen kvůli jízdě z kopce). Ne, že bych rukojeť přehazovala při každé změně směru jízdy, ale na delší úseky vždy. Zabralo to pár vteřin. Jo, a pokud už dítko sedí, tak má senzační výhled :wink:

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
4419
13.3.07 19:20

Přidávám se k naprosto spokojeným uživatelek přehazovacích rukojetí. Je to usnadnění práce s otáčením kočárku, je to pohoda, podle potřeby jsem prostě přehodila buď tam nebo zpět. Nedám dopustit!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
13.3.07 19:36

Ahoj, no my jsme neměli ani přehazovací rukojeť ani korbičku, máme červencový mimčo - samozřejmě jsme to přežili, dá se to řešit mnoha jinými způsoby (plína,atp.), ale já osobně si myslím, že je to dobrá věc. rozhodně rychlejší a pohodlnější než přehazovat korbičku, to podle mě uděláš jenom doma, než tam dáš mimčo a za chůze už je to nanic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.3.07 20:10

Ja jenom dodam, ze znackove kocarky prehazovaci rukojet vubec nevyrabi, protoze je to zasah do konstrukce kocarku. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
8041
13.3.07 21:06

Ahoj,jen přidám další kladný názor pro přehazovací rukojeť.
Měla jsem na první mimi DeltimTravel s přehazovací r.Jednak kvůli sluníčku a počasí,ale když už byl větší a chtěl koukat,tak jsem to přehodila a pak,když usnul přehodila jsem zase spátky abych na něj viděla.Miminko jsem chtěla pro radost a ne abych se dívala na boudičku ze shora.Dnes bych to třeba řešila otočnou korbičkou,chci na druhé kočárek se zatáčecími kolečky pro snadnější manipulaci,když povedu to první za ruku.Tak si to dobře rozmysli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
13.3.07 21:09

ahoj,

ja mam prehazovaci rukojet u sportaku…a vyuzili jsme ji maximalne..kvuli slunci…a kvuli vyhledu(nekdy chce maly cucet na me,nekdy chce videt dopredu)..a taky obcas kvuli desti…myslim si,ze je to vyborna vec a doporucuji.
kdyz byl syn uplne malicky,tak bychom u hlubokeho kocarku tu rukojet nevyuzili…stacila plenka pres korbu atd…

Jaana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.07 21:55

Ahoj, přehazovací rukojeť je fajn věc, ale pro mě rozhodně není prioritou při výběru kočárku. Zažila jsem kdy kamarádce při výletu, když přehazovala neustále rukojeť sem tam, ty cesty přeci jenom nejsou přímý a sluníčko chvíli svítí trochu zepředu a pak zase chvíli zezadu, no znáte to, tak jí ta konstrukce praskla. A byl celkem porod dostat kočárek i s dítětem zpět do civilizace. Přijde mi, že tím přehazovacím mechanismem je konstrukce oslabená. Ale náhoda je v… jak se říká a prdnout může cokoliv. Přijdou mi mnohem důležitější věci jako typ koleček, váha kočárku apod… Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.07 22:14

Ahojky, já mám taky přehazovací rukojeť a myslím, že je to super záležitost. Určitě doporučuju.
Jinak nevím, co má Hanka na mysli značkovými kočárky. Jestli má být značkou cena kočárku, tak nemusí vždy znamenat, že čím dražší kočárek, tím kvalitnější. Já mám Bohemia Patron-Apollon Alux (český výrobce) a domnívám se, že byl určitě cíleně navržen tak, aby to konstrukci nenarušovalo, tudíž ani neohrožovalo mimi a zároveň to umožnilo přehození rukojeti.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.3.07 09:15

Znackovymi kocarky mam na mysli napriklad Quinny, Jane, Mutsy apod…
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama