MUTSY

Anonymni
12.3.07 12:41

MUTSY

Zdravím všechny, pročítala jsem zpětně diskuse ohledně kočárků Mutsy ale nemůžu se dopátrat jeslti je korbička dostatečně velká. Píšou vnitřní rozměry 73 cm a mě přijde krátký. Mimčo čekám na konci července, takže mi vyjde na zimu tak půlroční a ještě než půjde do sporťáku, mám obavy zda se tam se zimním fusakem mimčo vejde. Poraďte kdo má zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

zu
4347
12.3.07 12:52

Záleží,
jak veliké mimo „čekáte“.
Těžko říct, co? :lol:
No Jula se narodila v říjnu se 4,1kg a už v lednu jsme místo berana kupovali fusak z dutých vláken, nedalo se jinak.
No a už teď jí je fest krátký, už uvažuju o sporťáku co nejvíc naležato.

Ale kočár je to super, ale ta korbička je dost krátká, to je fakt.
Ale zase u quinny a jané snad ještě menší nebo minimálně srovnatelná.

Tak ať ste spokojení a přeju prima porod!
Zu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13337
12.3.07 14:02

ta korbička je fakt docela malá. KLárka se narodila s 3,6 kg a 50 cm, teď je jí půl roku, mám Ingelsinu Magnum (výrobcě píše rozměr 84 cm, ale přeměřila jsem vnitřek a ten je 75 cm) a s fusakem se mi tam už nevejde, jezdíme s dekou. ale nco jsem viděla od pohledu korbičku Mutsy, tak mi připadala ještě výrazně menší než ta Inglesina.

ale jestli má Mutsy spoťák s polohiváním zad až do lehu, tak by v něm mimčo už od půl roku mohlo být. ale nesmí se posazovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.3.07 20:57

ahoj,my jezdily v korbičce do konce osmýho měsíce! a to i přes zimu ,malej je červnový mimčo,a opravdu nepatří mezi hubenoury.Tak že můj ohlas je jen pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
11656
21.1.18 21:12

Prosím, kdo máte kočárek Mutsy Igo - kde upevnuji u spéortáku originál nánožník? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13904
21.1.18 21:23
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie