Existují takové golfky

59
11.3.07 09:28

Existují takové golfky

Přeju hezký den všem, potřebuji poradit, vybírám golfky už jsem tady přečetla co se dalo, ale pořád nevím, je toho tolik! Chci golfky na každodenní ježdění, aby měli spojenou (přehazovací) rukojeť, madlo a polohování zad i nožiček kvůli spánku. Jestli takový máte, tak napište své zkušenosti, ať už konečně něco vyberu nebo z toho opravdu už zmagořím! Díky a mějte se holky Meridea

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3496
11.3.07 11:05

Ahoj, tak golfky s přehazovací rukojetí snad ani nejsou. Taky je zrovna kupuji a taky chci spojenou rukojeť, tak jsem vybrala Jané carrera. Nekupuji nové, ale už použité. Dají se dobře polohovat. Malá půl roku a v létě už ji tam chci dávat. Pak už jsou se spojenou rukojetí jen takové ty levné neznačkové, ale jaká je u nich kvalita nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
11.3.07 12:36

Taky si myslím, že golfky s přehazovací rukojetí nejsou. Já mám taky Jane Carrera, jsem s nima nadmíru spokojená, vřele doporučuju.
Ted jsem jich hodně viděla na mimibazaru, pokud nechceš investovat do nových. Jsou sice drshé, ale ta cena odpovídá kvalitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
11.3.07 12:38

zari - já jsem v nich začala Mari vozit, když jí bylo půl roku. Ona už mi v hlubokém kočárku moc být nechtěla, jelikož neviděla, tak jsem jí šoupla do golfek, dala do pololehu a byla spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4419
11.3.07 12:45

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Tyhle mají snad přehazovací rukojeť, jen nevím, jak jsou kvalitní :wink: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4419
11.3.07 12:46

Ahááá, tak to nejsou golfky, tím se omlouvám za chybu :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
11.3.07 12:47

packo - to je sporťák, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4419
11.3.07 12:48

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Měla jsem totiž na mysli tyhle :? :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4419
11.3.07 12:49

Biba - jo já vím, zazmatkovala jsem, omlouvám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
11.3.07 13:05

:D ahojky a co babypoint Smart??? Jsou jako naše golfky twister akorát mají spojenou rukojeť … www.babypoint.cz

• Citovat
  • Nahlásit
1456
11.3.07 13:10

Ahoj, ja jsem ted take ve fazi hledani novych golfacu. Take chci se spolenou rukojeti, a mam tu zkusenost, ze tyhle kocarky jsou vetsinou ve vsech internetovych obchodech vedene mezi sportaky, i kdyz jsou to spise golfky.

Jeste mi neda, abych tu nenapsala sve zkusenosti s Jane Carerra, ktere jsme meli na prvni dite. Cetla jsem, jak to tu holky chvalily, ale me zkusenosti jsou tedy naprosto otresne. Kocarek mam rok a pul, cisteho casu jsme s nim jezdili pul roku, cca 4 mesice stravil na reklamacich a od cervence 07 mame druhe mimi, tak pouzivam tandem.
Za toho pul roku jezdeni se 2× rozbila aretace, prodrelo polohovani nozicek, vylezl drat z boudy a naposledy vyvratilo zadni kolecko. A to se ke kocarku nechovam nijak brutalne, normalne s nim jezdim po prazkych ulicich, nepretezovala jsem ho, nic. Nejhorsi je pristup obchodu Spuntik a servisu Handy Praha, naprosta neochota, arogance…vzdy zavadu opravi, ale do zarucaku napisou, ze nebyla schledana…aby pak nemuseli vracet penize. (tohle nam doopravdy priznala jedna prodavacka)
Mozna mam jen smulu na vadny kocar…ale pristup prodavacek a servisu je naprosto otresny.

Takze pokud byste nekdo meli zajem o jedny Carerry - prodam je na nahradni dily :-))

Luja

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
11.3.07 13:18

Holky, klidně to může být i sporťák, ale aby se dal dobře skládat a vlezl se i do malého kufru. Teď hledám na Babypointu ty Smarty, ale nenacházím?!!! Jinak díky za rady Meridea

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
11.3.07 13:21

Lujo - to jsi měla asi fakt smůlu, potože já s Carrerou jezdím skoro rok a nebyl nejmenší problém. Tady u nás jsou sice krásné, rovné chodníky, ale u našich na Vysočině zažil kočárek horší a zvládnul to v pohodě. A moje švagrová má o 11 měsíců staršího syna, má taky Carreru a je naprosto spokojená. A to s ním jezdila celou loňskou šílenou sněhovou zimu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1456
11.3.07 14:22

JO jeste pro Merideu:
spolenou rukojet maji napr:
Peg Perego A3 Completo
Baby Design Spint
Baby Design Viki
Baby Dreams Smart
Cam Portofino Evolution
Cam Apollo
Booboo Tucana
Chicco Ct O.3
Free Line Explorer
Inglesina Espreso
Jane Nomar
Jane Carrera
Brevi Grilo

to jen tam namatkou :-)))
kazdy z nich ma jiste spoustu vyhod i nevyhod. Podle me dokonaly kocar stejne neexistuje

Luja

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
11.3.07 14:36

Ahoj Merido,spojená rukojeť a přehazovací,tak to jse myslím u sporťáku FreeLine.Jsem ze Slaného a tady je prodávají.Mají docela hezké barvičky,jen nevím,jakou mají celkově výdrž.Někdo si stěžuje,že jsou po delším používání docela oddělaný,tak nevim.Ale zase tu s nimi jezdí docela dost maminek.Asi doporučuji koupit nové :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat