hygienická vložka inglesina

14432
12.3.07 08:11

hygienická vložka inglesina

chci se zeptat holek kdo mají inglesinu magnum a mají tam tu hygienickou vložku,jak moc je v tom kočárku důležitá.Kupuji si starší inglesinu magnum a vložka není součástí.Je třeba ji dokoupit,nebo se bez ní obejdu?Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5137
12.3.07 09:22

Já jí měla, ale ne jako hygienickou, spíše „opticky“ dělala z kočárku hluboký. Naše mimino si kromě toho rádo prohlíželo ty kytičky.
Ale je samozřejmě otázka, zda to stojí za investici. Nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
12.3.07 10:23

Ahoj,

já kupovala Magnum a hyg. vložku měli zrovna v ceně. Koupila bych si ji ale určitě zvlášť, kdybych ji nedostala zdarma. Dělá z kočárku opravdu hluboký (jakoby tu vaničku). Bez té vložky nemáš kočárek zakončený, nebo se uměle zakončuje nánožníkem.
Podle mě je ta vložka dobrá, mrkni se v nějakém obchodě. Magnumy mívají vystavené s vložkou i bez, tak to můžeš porovnat.

Magda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
12.3.07 12:33

Inglesina

Ahoj Tracy, já bych tu hyg. vložku pro mimino doporučovala určitě. Ale myslím, že už se v pohodě obejdeš bez matrace a polštářku - to jsem ohnedy dokupovala zvlášť stejně jako tu „vložku“. Polštářek jsem nepoužila ani jednou (stejně se to nedoporučuje) a tu matraci lze nahradit např. složeným velkým ručníkem nebo čímkoliv dle tvé fantazie. Gyta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14432
12.3.07 12:45

tak asi ji nakonec přikoupím.Peřinky tam mít nebudu.Zkouším sehnat starší a když neseženu tak koupím novou.

Ještě se rozhoduju ohledně autosedačky inglesina huggy.Zda koupit kvůli přidělání na podvozek nebo se to ani nevyplatí tam dávat.Huggy jsem chtěla spíš do obchodů že ji na:,–(ím na podvozek.

A ještě taška na kočárek.nechce se mi kupovat ta drahá od inglesiny,dá se tam přidělat kterákoliv např. emitex?Jsou ty rozměry u všech kočárků stejné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14546
12.3.07 13:31

já určitě doporučuju hygienickou vložku. s ní to je lepší a není ani tak drahá …
jinak já mám na kočárku obyč. univerzální tašku, ta originální je zbytečně drahá.

jinak pokud jde o autosedačku, tak po současných zkukšenostech bych si koupila autosedačku, co jde přidělávat na podvozek. my jsme koupili autosedačku z druhé ruhy, která není kompatibilní a teď se nám berunka už docela pronese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
12.3.07 15:10

ahoj,

ja puvodne dost stala o to mit podvozek k autosedacce, ale nakonec jsem ho nemela a ani mi to nechybelo.

S tou autosedackou zalezi na tom, jestli budes jezdit nakupovat sama i na velke nakupy, pokud ano, tak to nevyuzijes. Je pakarna tahat obchodem kocar i vozik. Takze bylo jednodussi dat autosedacku rovnou pres nakupni vozik.

Jinak se dala nase autosedacka chicco polozit jak do sportaku, tak do golfek jen tak, ze se s tim clovek netahal v ruce. Nebo se mi treba nechtelo malou budit prendavanim, ale spis jsem ji prendavala, protoze jsem mela pocit, ze ji v kocarku bude lepe nez v autosedacce. Akorat to nebylo nijak zacvaknute a pridelane, jen to lezelo. Ale napr. na cestu vlakem s nasledujicim odvozem to bylo dostacujici :).

Sarach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
12.3.07 15:24

Ahoj,

tašku na kočárek mám obyčejnou, takovou sportovní koupenou v normálním obchodě. Na rozdíl od té originální Inglesina (s jedinou velkou kapsou) má tahle moje za 199Kč kapes plno a velikostně odpovídá té originální.

Magnum jsme koupili také proto, že na něj jde přidělat autosedačka. Máme jí a dost jí využíváme. Když jedu na kratší vzdálenost, mám na podvozku jen Huggy. Navíc tahle Huggy jde přidělat i na podvozek golfových holí od Inglesiny, takže je to super.

Magda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14432
17.3.07 06:37

Magdi-mohla bys mi poměřit velikost té tvé tašky přes rukojeť?Chystám se koupit si teda novou tašku a nevím jak má být asi zhruba velká.díky

Ještě bych se chtěla zeptat jak se tam pak zadělává ta hygienická vložka?Nemáte někdo vyfocený kočárek s tou vložkou?

Když tak pište nebo pošlete fotku na Schwarzova.Veronika@seznam.cz děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat