Přehřátí z tepla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 07:54
Prehrati z tepla?

Ahoj,
V noci se mi vzbudil syn 20m s teplotou po odectu 37.6..mel dnes na sobe dlouhe pyzamko(ja blbec mu ho dala, protoze jinak ted spal v tricku a plene a odkopava se a. v noci mame otevrene okno).No jenze ted.mel to pyzamo a okno jsem zapomnela na noc otevrit.Ja se vzbudila zpocena pod. vlasy a maly byl.teply.Hned jsem ho svlekla, napil se, nakojil…teplota rychle klesala…Rano ted 37.2 po odectu..na cele to je 36.7-37.7..tam mu to lita..Jinak je v poho.Vzdy miva hned horecku(k zubum ci viroze),jen po ockovani mel. chvili teplotu.Je mozne, ze se prehral? Meli jsme tu 25.6C.Do veder nechodime a. venku je v kratasech a.vzdy s cepici. Vcera taky mene pil.

Reakce:
Uživatel je onlineunuděná
Echt Kelišová 8146 příspěvků 17.06.19 08:40
@Anonymní píše:
Ahoj,
V noci se mi vzbudil syn 20m s teplotou po odectu 37.6..mel dnes na sobe dlouhe pyzamko(ja blbec mu ho dala, protoze jinak ted spal v tricku a plene a odkopava se a. v noci mame otevrene okno).No jenze ted.mel to pyzamo a okno jsem zapomnela na noc otevrit.Ja se vzbudila zpocena pod. vlasy a maly byl.teply.Hned jsem ho svlekla, napil se, nakojil…teplota rychle klesala…Rano ted 37.2 po odectu..na cele to je 36.7-37.7..tam mu to lita..Jinak je v poho.Vzdy miva hned horecku(k zubum ci viroze),jen po ockovani mel. chvili teplotu.Je mozne, ze se prehral? Meli jsme tu 25.6C.Do veder nechodime a. venku je v kratasech a.vzdy s cepici. Vcera taky mene pil.

Jo, možné to je. Uvidíš během dneška, jestli bude v pohodě, já bych tipla, že ano. Ať hodně pije. Mě teď děti spí nahaté a odkopané, i když nad ránem se podaří vyvětrat třeba na 20st. Razím heslo lepší přimrzlí, než zpocení :mavam:

ugluk
Hvězda diskuse 47024 příspěvků 17.06.19 08:51

37,2 není žádná dramatická telota a jestli máte doma vedro, tak je to asi normální. Dávala bych hodně tekutin a pokud to nepoleze nějak dramaticky nahoru, nijak bych to nedramatizovala. Jinak jo, z velkého vedra se člověk může přehřát.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21334 příspěvků 9 inzerátů 17.06.19 09:06

Mohl se přehřát dnešní noc, nebo naopak nastydnout noci předešlé (já taky přes celou noc větrám, ale okolo půlnoci musím přivřít okno na větračku, protože fouká a ten průvan byl až nepříjemnej, a synovi se včera spustila rýma…
Prostě nasaď „klidový režim“ a víc pít a uvidíš, co se z toho vyvrbí… ;)

Váš příspěvek
Reklama