Přenášení v Podolí

147
3.2.11 15:33

Přenášení v Podolí

Ahoj, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti, jak dlouho Vás nechali přenášet, pokud jste navštěvovali prenatální poradnu v Podolí? Já se synem přenášela 10 dní než mi začali porod vyvolávat a to jsem měla těhu cukrovku. Nyní jsem znovu těhotná, těhu cukrovku nemám, ale na porod to nevypadá :-( Takže moje otázka je, pokud jste vy ani miminko neměli žádné zdravotní problémy, jak dlouho Vás nechali přenášet? Děkuji moc za zkušenosti. Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

žirafííí
3.2.11 16:11

ahojky.já jsem se jich ptala jak dlouho nechávájí přenášet a řekla mi že do toho 42 tt .
myslela jsem si že nikdy sama neporodim :mrgreen: .
a v kolikátém si týdnu?

• Nahlásit
  • Citovat
147
3.2.11 16:50

já jsem dneska 38+2. 42.týden, to je pro mě děsná představa :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.11 18:24

Na vyvolání jsem byla objednaná 41+2. V noci před nástupem se to rozeběhlo samo :wink:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
3.2.11 18:50

Na vyvolani mne prijali ve 41+3, ale nedarilo se otvirani a jeden den to dokonce ani nezkouseli, rodilo moc zenskych a pry by me nemeli kam dat :-D
Nakonec jsem porodila 42+0 a to mi rekli, bud se to dneska rozjede po tablete nebo bude cisar. Dyl uz prenaset nenechavame.
Tabletu jsem dostala v 9 rano a v 11,40 na mne prckova zespoda vykoukla :mrgreen:
Preju fajn porod :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.11 19:58

Jojo, je to tak, pokud nemas nejake zavaznejsi problemy, tak te nechaji do toho 42tt.

Ja mela oba dva „po terminu“, ale prvniho jen 1 den a druheho 2 dny, ale prave pokazde jsem se ptala, jak dlouho nechavaji prenaset. Tak mi Dr. na poradne rikal, ze si me pozvou za 2 dny, kdyz nic, tak budu chodit rekneme kazde 2-3 dny na monitor a pokud nic, tak se muze stat, ze az po 10 dnech se bude resit vyvolani.. :roll:
No mela jsem tam stejny pocit, ze budu mit to bricho az do smrti, ty posledni dny se fakt vlecou, zvlaste po terminu :wink:
Ale prezila jsem to a oba dva jsem si asi vysexovala ven 8-) :oops:
Drzim palce, at to je rychle a pohodove a uzivas si sve miminko :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
3.2.11 20:03

Osm dni po terminu vyvolavali, pze jsem mela hrozne migreny, jinak by to bylo tak o tri dny pozdeji.

• Nahlásit
  • Citovat
1752
3.2.11 23:09

41+5tt - vyvolaný, protože vše bylo ok. Ale pokud by se porod nerozjel do 24h, ta k jsem měla domluveného císaře.
Doktor ale říkal, že standardně nechávají 41+3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
3.2.11 23:37

vyvolavani 38+0

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3200
4.2.11 00:13

Nechávají to do 42+0,pak musíš porodit jakkoli,at císařem nebo normálně,já přenášela,cpali do mě tabletky a ty nezabíraly,takže na sál a napíchli mě na oxytocin a píchli plodovku a už to jelo… :roll: rodila jsem ve 41+6,nějak tak.Ale druhé dítě bych chtěla rodit normálně,pokud to půjde,vyvolávání nebylo nic příjemného a krom toho jsem díky tomu že to nejdřív nešlo,v nemocnici strávila hodně času…a pak ještě po porodu… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
5.2.11 18:17

já byla objednaná na 41+1PM (41+3 dle utz 12tt) ale ten den o hodinku dřív jsem porodila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
6.2.11 15:08

První porod přenášení 42+1.Zítra budu 41+3 , mám přijít s taškou,ale jestli si mě tam nechají se neví.Prý mě možná zase pošlou domů.Tak se modlím,abych to zas nedotáhla až na ten 42tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
557
8.2.11 21:45

Vyvolávali mě 41+1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
11.5.12 11:09

Ahoj holky, zítra mám termín a mám také hrozný strach z přenášení. Máte někdo čerstvé info? jak dlouho Vás tedy nechaly přenášet, pokud bylo vše ok než vyvolávali? Už mám toho plné kecky a na malého se moc těším tak by mě zajímalo, když nepřijde sám, kdy mu pomůžou? děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
11.5.12 12:16

Ahoj,většinou všude nechávají přenášet 10 dní a pak už se musí na vyvolání.Já už měla taky domluveno vyvolání,naštěstí si to pak malá rozmyslela a porodila jsem přirozeně ve 40+6.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama