Přenos ,,obyč" bradavice "tam dolů"

1695
20.9.19 21:09

Přenos ,,obyč" bradavice ,,tam dolů"

Ahoj. Udělala se mi bradavička na prstu ruky. Bradavici leptám kapkami na to určenými..Bohužel bradavička je na ukazováčku a jak se blíží ms uvažuju jestli si ji nemůžu zavléct tam dolů při zavádění kalíšku. Může se bradavice z kůže takto přenést na sliznici? PS: ano, vím že mohu použít druhou ruku, ale cvik je cvik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3735
20.9.19 21:25
@Oplatečka píše:
Ahoj. Udělala se mi bradavička na prstu ruky. Bradavici leptám kapkami na to určenými..Bohužel bradavička je na ukazováčku a jak se blíží ms uvažuju jestli si ji nemůžu zavléct tam dolů při zavádění kalíšku. Může se bradavice z kůže takto přenést na sliznici? PS: ano, vím že mohu použít druhou ruku, ale cvik je cvik.

Já myslím, že ano..bradavice jsem infekční..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5808
20.9.19 21:26

Taky bych se bála. Je to virové, takže se to asi přenést dá. Asi bych kalíšek na nějakou dobu vynechala. Pro jistotu. Opačně, i genitální bradavice se můžou při orálním sexu vytvořit v ústech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5805
20.9.19 21:34

Co pořídit jednorázové rukavice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1695
20.9.19 21:36
@Aduš8 píše:
Taky bych se bála. Je to virové, takže se to asi přenést dá. Asi bych kalíšek na nějakou dobu vynechala. Pro jistotu. Opačně, i genitální bradavice se můžou při orálním sexu vytvořit v ústech.

Asi tento měsíc použiju tampony, kalíšek si pravou rukou zavést neumím..genitální bradavice jsem naštěstí nikdy neměla, tak mě zajímalo jestli kožní bradavice může způsobit tu genitální. To by jsem opravdu nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1695
20.9.19 21:37
@bublinek píše:
Co pořídit jednorázové rukavice?

Dobrej nápad :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5808
20.9.19 21:37

@Oplatečka ty genitální to asi nezpůsobí, klasická bradavice se tak asi udělat může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1695
20.9.19 21:41
@Aduš8 píše:
@Oplatečka ty genitální to asi nezpůsobí, klasická bradavice se tak asi udělat může.

No jo, ale může se klasická bradavice udělat na sliznici? Když si uvědomím, že se touhle rukou taky myju :( Kolikrat jsem si nedala pozor :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5808
20.9.19 21:43

@Oplatečka proč by nemohla… Můžou vypadat stejně, jen je způsobuje jiný druh viru. Ať tak či tak, tak se těch potvor blbě zbavuje a neriskovala bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1695
20.9.19 21:48
@Aduš8 píše:
@Oplatečka proč by nemohla… Můžou vypadat stejně, jen je způsobuje jiný druh viru. Ať tak či tak, tak se těch potvor blbě zbavuje a neriskovala bych to.

Nemám právě zkušenost s žádným druhem bradavic..dlouho jsem ji přehlížela, myslela jsem si že je to otlak, milimetr ztvrdlé vystouplé kůže..bradavice mě napadla až po cca dvou týdnech co to nemizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 23:00

@Oplatečka nikdy se mi tam dolu neprenesla, jestli Te to uklidni

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.9.19 23:01

@Oplatečka ale nezavadela jsem si tim prstem tampon

• Nahlásit