Přespávání u přítele - co si přinést?

27.11.19 23:27

přespávání u přítele - co přinést?

Čauec :D
Nemáte nějaké tipy, co přinést k příteli domů, když tam plánuju přespat. Je mi 22 a příteli 23, on bydlí s rodiči. Když tam jsem, vaří pro mě a já jim za to nic neplatím, takže by bylo dobré něco přinést. Párkrát jsem už přinesla víno, ale nechci pokaždé nosit alkohol. Předem dík za tipy :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

394
27.11.19 23:29

Křupky, tyčinky, brambůrky, ovoce, jiné dobroty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 23:32

Vzala bych klidně to víno a k tomu nějaký kvalitní sýr, nebo více sýrů, banány a jiné ovoce - třeba exotické, co si sami nekoupí, kvalitní čokoládu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1470
27.11.19 23:36

Přišla bych tam s nákupem a uvařila pro všechny večeři. Nebo třeba ráno nachystala snídaně. Samozřejmě včetně následného úklidu nádobí atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3938
27.11.19 23:36

Vem si těhotenskej test a zapomeň ho pro jistotu v koupelně… nepoužitej… :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3540
27.11.19 23:38
@Bandii píše:
Přišla bych tam s nákupem a uvařila pro všechny večeři. Nebo třeba ráno nachystala snídaně. Samozřejmě včetně následného úklidu nádobí atd.

To mě taky napadlo, uvařit jednou na oplátku pro ně :palec: Ale zeptala bych se nejdřív přítele, jestli s tím jeho mamka bude v pohodě, některým ženám není příjemné mít cizí osobu v kuchyni :) Případně je můžou pozvat na oběd/večeři někam ven, to už je teda trochu finančně náročnější pozornost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8781
27.11.19 23:46

V cizí kuchyni se blbě vaří, to se moc nepředvede. Navíc tchyni to může bejt i nepříjemný. Měla by se často nabízet na pomoc, ale úplně vařit bych, když jsou rodiče doma, nechtěla. Tchýně to může brát i tak, že už se jim tam roztahuje. Vstala bych cokosku, flašku, třeba orchidej nebo tak něco

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6532
27.11.19 23:52
@Tarinka píše:
V cizí kuchyni se blbě vaří, to se moc nepředvede. Navíc tchyni to může bejt i nepříjemný. Měla by se často nabízet na pomoc, ale úplně vařit bych, když jsou rodiče doma, nechtěla. Tchýně to může brát i tak, že už se jim tam roztahuje. Vstala bych cokosku, flašku, třeba orchidej nebo tak něco

Přesně tak, mně by vadilo, kdyby mi doma někdo začal vařit. Přinesla bych nějaké pohoštění a konec. Jinak teda přiznávám, že jsem k žádným tchanovcum nenosila nikdy nic :oops: jen jsme nakoupili věci navíc a třeba vzali zákusky. jedna „tchýně“ dokonce byla vždycky strašně ráda, že měla pro koho vařit :mrgreen: bože to byla tak úžasná kuchařka, že na ní doteď vzpomínám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
27.11.19 23:57

Vzala bych ten květináč, příště pár zákusků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1461
28.11.19 00:29

Ja nosila chlebicky, a zakusky, kdyz tchyne vse vyhazovala, ze nezna puvod potravin a okrikovala ostatni at to nejedi, ze kdo vi co je v tom za jedy tak jednou sem ji hodila na stul pytlik s hovnajsem kdyz jsme byli vencit jejiho psa :D :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
28.11.19 00:31
@Peggy54 píše:
Ja nosila chlebicky, a zakusky, kdyz tchyne vse vyhazovala, ze nezna puvod potravin a okrikovala ostatni at to nejedi, ze kdo vi co je v tom za jedy tak jednou sem ji hodila na stul pytlik s hovnajsem kdyz jsme byli vencit jejiho psa :D :nevim:

Tak ty jsi drsná :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1461
28.11.19 00:40

@Marthi tak jako nekolikrat aby nam pred ocima vyhodila pohosteni pro 8 lidi a peskovala sveho otce a manzela ze to nesmi jist :roll:, uz mi ruply nervy, a ona na to, no vidis od Nanynky aspon vim odkud to pochazi :D no byla pro me krasna chvile kdyz sem videla jak Nanynka ji olizuje oblicej a pri prochajde vylizala obsah detske plenky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
28.11.19 01:20

Já bych na oplátku pro všechny buď uvařila nebo něco objednala, a donesla. Taky jsem to tak udělala :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 02:58

Donesla bych nejakou sladkost ke kave po obede (zmrzlina, marlenka, alespon dva druhy oplatku…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9647
28.11.19 06:12

Kalhoty na spani a kartacek..
Pokud je tam tchyne, tak ty zakusky, no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...