Přestěhování a odpady?

17.3.17 11:54

Prestehovani a odpady?

Ahoj holky zacinam se ztracet.
Postavili jsme pres developera domecek. Zatim mame vsichni 3 tvrlalou adresu u tchyne.
Stehovat by jsme se meli do domecku 1.4.2017. Zatim mame podepsanou budouci kupni smlouvu.
Muzu na zaklade teto budouci kupni smlouvy se prihlasit k tvalemu bydlisti a i rovnou zaplatit svoz odpadu nebo to budu platit na 2× ( tam i tam ).
Diky za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

7866
17.3.17 11:59

@nevernamrcha To asi nejde :think: budoucí kupní smlouva neznamená že už jsi majitel, nevím to tedy na 100% ale řekla bych že to půjde až budeš mít z katastru že jste majitelé :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.17 12:01

@arinecka to praveze budeme cca kveten - cerven

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7866
17.3.17 12:06

@nevernamrcha Tak bych počkala na květen - červen. Tp si zatím nechce kde ho máte a pak to vezmete všechno najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11151
17.3.17 12:21

Já k přihlášení trvaláku potřebovala výpis z katastru a kupní smlouvu :think: Měnili jsme to tenkrát začátek září a platili jsme za odpady poměrnou část do konce roku a v původním bydlišti jsme si zažádali o vrácení poměrné části

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.17 13:23

@Lekninka91 ja predpokladam ze vam pak dali nejaky formular ohledne vraceni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11151
17.3.17 13:28

@nevernamrcha Ano, dali mi vyplnit papír a na základě toho mi pak vrátili tu poměrnou část

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
17.3.17 13:35

@nevernamrcha : formulář není pravidlem, někde musíš sama napsat dopis se žádostí o vrácení ( zkušenost podzim 2016 )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
17.3.17 20:47

Na přihlášení TP už chtěli, abychom byli zapsání v KN jako majitelé. Jinak jsem platila poměrnou část platby odpadů do konce roku, do původní obce jsem poslala žádost o vrácení poměrné části - nebyl problém. Manžel neplatil nic - TP se mu změnil jen o číslo popisné. Zakladatlko, nepíšete, zda náhodou nové bydliště nějak nespadá pod to tchýnino…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama