Prevence proti prdíkům

6.4.21 18:23

Prevence proti prdíkům

Ahoj maminy, malý skoro týden starý mi (klepu!!) netrpí na prdiky. Ale strašně se toho bojím je to takovej strašák 😂 atak se chci zeptat na prevenci aby nejlépe vůbec nepřišli.. Piju kojící čaj s fenyklem, anyzem a kmínem, snažím se nejíst nadymave potraviny..
Malej mi hezky prdi 😁 je tu některá, kterou prdiky vůbec nepotkaly?
Mám projistotu mazat mastí pupík? A dělat masáže? Abych mu to těma masážema náhodou ještě nevyvolala 😂 promiňte jestli Vám to přijde jako blbý dotaz.. Ale jsem prvorodicka vše si hledám… Zjišťuji 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7740
6.4.21 18:45

Obě moje děti netrpeli na prdiky (holka, kluk) jedla jsem od začátku téměř vše pečivo, buchty vše bez problémů. Ze začátku jsem se akorát vyhýbala čočce, zelí apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
6.4.21 18:47

Moje taky neměla kolíky, jedla jsem všechno, luštěniny jsou u mě naprostý základ jídelníčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10504
6.4.21 19:16

Nemůžeš udělat vůbec nic. Prevence neexistuje a kdo by ji vymyslel, měl by nárok na Nobelovu cenu :lol:. Je to prostě o štěstí. Můj syn na prdiky a koliky trpěl hodně a dlouho, naštěstí především k večeru, ne přes noc. Začalo to ale až tak kolem 4.týdne. U dcery to vůbec neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4212
6.4.21 20:36

Nestresuj ;) první syn neměl boleni vůbec, druhy syn řval tři měsíce každý večer skoro dvě hodiny… a přežila jsem :dance: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19495
7.4.21 17:29

Podle me taky nic jako prevence neni, ale masiruj brisko, to určitě pomaha, odkrknuti atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3066
8.4.21 21:42

U holky sem mohla jíst a pít co hrdlo ráčilo a žádné bolení se nikdá nekonalo. Teď máme kluka, začátky byly hodně krušný. Mažu dodnes Tymiánovým krémem a už je to dobré. Ale stále nejím nic kynutého ( mám strach 😁 ), vadilo mu donedávna aj volské oko. Jiná úprava vejce je ok od začátku. Co se týká kojo čaje, kupuji pouze v DM. Zkusila sem Leros a doma byla zábava 🙄 Každé dítě je prostě unikát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat