Bílé pupínky na bradavkach

6.4.21 14:23

Bílé pupínky na bradavkach

Ahoj,
snažila jsem se najít odpověď v různých diskusích, ale stejně si nevím rady :,( ;)
Prosím, poradil by mi někdo? Už týden bojujeme s moucnivkou u malé 5 tydenni holčičky, udělala se pravděpodobně i mě na bradavkach?
Jsou to mele bílé pupínky? Skoro mi vymizely a nyní jsou tam zase a více :?. Četla jsem že to mohou být ucpané kanálky. Tak nevím, zda to souvisí s moucnivkou nebo kanálky.

Příspěvek upraven 06.04.21 v 19:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
95
6.4.21 16:37

Mám tam taky bílé pupínky, vymáčknout moc nejdou a předpokládám, že to jsou mléčné kanálky.
Ale proč se proboha nezeptáš doktora a neukážeš mu to? Jak ti někdo má poradit a ještě k tomu bez fotky? Ale hlavně sem nedávej fotku svých prsou prosímtě.
Jo a taky jsem zadala do googlu: moučnivka na bradavkách a hned mi to našlo, že to na tebe asi určitě nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 19:18

@Malineka
Ne opravdu sem dávat svoje prsa nebudu :D. K doktorce půjdu zítra:-) jen jsem chtěla mít představu co to tak může být. ale i tak dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
6.4.21 19:30

Mně se to udělalo asi před půl rokem na jedné bradavce a furt to tam mám, občas je tam po delším kojení stroupek. Neřeším, stejně už brzo kojit nebudu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19492
6.4.21 20:59

Ucpany mlekovod byva jedna tecka a bolest k tomu, nality prs v místě, kde jen ucpany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat