Miminko a jeho přetáčení

37
5.4.21 15:05

miminko a jeho pretaceni

Ahojky mam takovy dotaz, chodime od 4 mesice na vojtovu metodu momentalne mame dokonceny 6 mesic pretoci se mi mala na oba dva boky ale je lina se pretocit na brisko ikdyz uz vi jak na to tak proste nechce, uz zveda i hlavicku tak jak ma, a v postylce se snazi zvedat jako kdyby chtela sedet ale na vojtove metode nam rekli ze je to spatne ze by semela nejdriv pretacet, pak se plazit a pak teprve sedet, chtela bych se vas zeptat jestli jste to nekfo mel stejne u sveho zlaticka, dekuji moc i za vase nazory 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1930
5.4.21 15:36

@nikcahejna A jake jsou pokroky za 2 měsíce? A cvičíte kvuli slabému bříšku, nebo proč? U fyzio doktorky jsi byla? V 6 mesicich by se měla už otáčet, ale deti jsou zazrak, je to narázový. Ale chtělo by to vojtovkou cvicit na slabé brisko. Podle mě proto se ještě nepretoci na brisko. Jakykoliv pritahovani v postylce nebo cokoliv jiného zkus „zakazat“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
5.4.21 16:13

@suzka1 kvuli krive carce co ma nad zadeckem sla jako do praku a to se zlepsilo a pokrokx ma taky uz i peruje kdyz je na brisku ale na brise takx moc dlouho nevydrzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
5.4.21 16:52

@nikcahejna pletes moc věcí dohromady. Nemůže perovat, kdyz nechce být ani na bříšku :) Kdy jdete zase na rehabko? A zkoukla malou i fyzio doktorka? Pokud se úplně ještě nepretoci na brisko sama, bude mít možná slabé břišní svaly. Když ti rehabilitační ukáže, jak cvicit, za 2 dny se bude sama pretacet :) Moji kluci dvojcata měli slabé bricho a krk a když se jeden v 5,5 měsíci ještě nepretocil, cvicila jsem 3×denne a za 2 dny to dělal. Ale brisko se muselo cvicit dále. Dávej malou velmi často na brisko, třeba i 20×denne, ale fakt na chvilicku, pak zase zpátky, i když se ji tam nebude líbit. A porad se s rehabilitační, aby ti ukázala cvik, aby se uz přetočila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat