Plně kojený nekakal už 4 dny

Anonymní
4.4.21 09:29

Plně kojeny nekakal

Dobrý den chci se zeptat plně kojeny miminko 4 měsíce a 5 dnů nekakal 4 dny zatím ho nic nebolí ale je strašně nervózní pořád jen řve (nebreci) vzteka se a nevím čím to je
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1414
4.4.21 09:48

Spotřebuje všechno mléko, mi tak kojená dcera kakala jednou týdně. Dle doktorky to bylo v pořádku. Zavedením příkrmů se to zlepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 09:50

Dcera když byla takhle malinká, kakala taky 1× za 3-4 dny…ale byla to nálož! Později, když už chodila, tak zadržovala. Nohy křížem a řev. Dávali jsme tenkrát nějaký sirup, když byla mimčo čípek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2094
4.4.21 09:50

Mě vydržel plně kojeny syn i 9dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
4.4.21 10:04

Nemusí kakat klidně dva Týdny… Proč řve? Třeba mu rostou zuby a bolí ho to.. Nebo se mu nelíbí něco jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
4.4.21 10:08

Kakat nemusí i 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 10:14
@Beckyttine5 píše:
Nemusí kakat klidně dva Týdny… Proč řve? Třeba mu rostou zuby a bolí ho to.. Nebo se mu nelíbí něco jiného

Taky si myslim že to budou zoubky

• Citovat
  • Nahlásit
27
4.4.21 10:15

Jak píšou nade mnou, kojené dítko může kakat jednou za týden až 2. Syn měl rekord skoro 3 týdny, to už jsem tedy byla lehce nervozní. Pak to ale stálo za to :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52919
4.4.21 10:27

Mé prvé plně kojené dítě kakalo pětkrát denně. Druhé taktéž plně kojené jednou za týden. Oboje je normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
4.4.21 21:27

Kojena dcera se vyprazdnovala jednou týdně - říkali jsme tomu „černý čtvrtek“, to ji nikdo nechtěl hlídat, i tatínek se jí stranil, aby nepadl černý petr na něj… Ve čtvrtky dostavala nejtmavší nebo nejstarší bodyčko co ve skříni měla, preventivně :mrgreen: režim se změnil se zavedením prikrmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 20:56

Nám stále nekakal je to 5ty den nevím jestli to mám už řešit zatím ho nic nebolí a větry má :/

• Citovat
  • Nahlásit
7.4.21 09:00

V pohodě, dcera i 5 dni a pak skokově vyrostla. Živiny spotřebuje na růst, který je i bolestivý, proti je miminko nevrlé. Navíc když se má v něčem posunout, nervová soustava to napřed programuje v hlavičce a to způsobuje i noční buzení, neklid a pod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
7.4.21 09:08

Dcera mela rekord 19 dni…! Normalni bylo 10 :) byla jsem zbroho nervozni a dr mi rekl, ze pokud nejevi znamky nepohody, je to v poradku :) vzdy byla nervni az v ten den, kdy k tomu doslo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat