Separacni uzkost u 3 mesicniho miminka

Anonymní
3.4.21 08:03

Separacni uzkost u 3 mesicniho miminka

Ahoj holky, male jsou tri mesice a uz asi dva tydny se deje to, ze kdyz si ji pochova moje mamka, tak mala zacne silene rvat :,(
Neprislo by mi to zarazejici, ale my s mamkou bydlime v jednom dome a vida ji min. 2× denne, driv se nechala krasne nosit od ni a ted se ji mamka nesmi ani dotknout. Co ale nechapu je, ze kdyz mala lezi treba na prebalovaku, tak na ni mamka muze mluvit a delat blbinky a mala se tlemi jak o zavod. Jen ne zvednout! Nepomaha ani ze ji drzim ja a mamce ji podam.
Dela to teda i u druhe babicky, ale s tema se tolik nevidame, tak chapu, ze je nezna… prosim poradte jestli jste to taky tak mely a preslo to, nebo to mam resit s pediatrem? :nevim:
Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31727
3.4.21 08:06

Je to mimino, jinak než pláčem reagovat neumí. Možná ji jinak drží a už se jí to nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64238
3.4.21 08:08

Je to normální.. Kluk teď řve kdykoliv se někdo cizí i podívá do kočáru.. Nedej bože u dr.. :mrgreen: jak se nad něj skloni, je to jak siréna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
3.4.21 08:33

Už to slyším… Vadí to hlavně mamce že? Je to holt miminko… Přejde to… Apropo a co by s tím měl pediatr udělat? Domluvit mu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
3.4.21 09:07

Je to normální a nikdo s tím nic neudělá. Vydrž :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 13:29

Moje dcera tohle taky začala dělat už ve 3 měsících. Bála se lidí, co se k ní přiblížili moc blízko, pořád chtěla být jen se mnou. Nedělali jsme s tím nic, jen jsme se s prarodiči navštěvovali a dceru do ničeho nenutili.. Pořád byla hlavně se mnou, případně s tatínkem. :)

No a asi už mě má to naše batole dost, protože když jde třeba k babičce, má při loučení obrovskou radost, že jde pryč. :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 06:52

Dekuju vam za reakce, slo mi hlavne o tu zmenu, ze driv to bylo v pohode a najednou ne. Doktorky bych se na to byvala jen zeptala, samozrejme vim, ze by s tim nic neudelala :lol:
Tak snad to casem prejde.
Preji hezke velikonoce :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat