Holka, kluk

39
2.4.21 08:14

Holka, kluk

Zdravím. Máme doma 2 kluky m u obou sme věděli pohlaví od 12 tydne, tedy 1.screeningu, protože to bylo krásně vidět. U druhého syna máme i fotku focenou jakoby ze spodu kde je pindík fakt dobře vidět. U obou synů těhotenství bez příznaků. Ted, 1.screening za sebou, snazili sme aby to bylo děvče… Celé 3 měsíce mi bylo špatně, obličej a dekolt pupínky, zvracení, únava, no děs.. Byl tan teď také záběr ze spodu při ultrazvuku a tam nic.. Říkám nadšeně jeee tam nic není a dr že je ještě brzy ikdyž kluky sem opravdu věděla od tohoto týdne. Holky jsou prý poznat déle. Tento dr dělal z části i 3D ultrazvuk abych si malého mimozemšťana mohla pořádně prohlédnout. A na fotce dítko samozřejmě nohy křížem. My teda jako když doma mluvíme na břicho nebo nebo o dítko mluvíme tak jen jako o Štěpánce 😁 že by to bylo něco jiného nejak neexistuje 😁 😁 😁.

A teď k otázce, měli ste to taky tak některá? Že tehu se synem pohodička a s dcerou nic moc? Že tam nebylo nic vidět a pak přeci jen to děvčátko bylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
647
2.4.21 08:20

No já teda ne :) mě doktorka potvrdila kluka ve 22.týdnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
2.4.21 08:29

@Dara90 sakryš 😁 a bylo vám špatně nebo v pohodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27988
2.4.21 08:29

Ne, na pohlavi jsem se ptala na velkem uzv. V 17.tydnu jsem byla na uzv u sve doktorky kvuli kontrole po krvaceni a rekla mi sama od sebe holku, ve 22.tydnu uz to byl kluk. Uvidis no. Ale prijde mi divny takhle natuty pocitat s holkou takhle brzy. Preju at se zadari a hlavne aby bylo miminko zdravy, to je dulezitejsi nez pohlavi, ano, neodpustim si tohle moudro.

Příspěvek upraven 02.04.21 v 08:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
2.4.21 08:31

Ne, úplně stejně špatně mi bylo v těhotenství se syny i s dcerou. A jak druhého syna, tak dceru, mi odhalili už na 1.screeningu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1727
2.4.21 08:32

To si počkám s dcerou mi zle skoro nebylo a ted mi je zle mnohem víc, ale na screening jdu cca za 14 dní, takže podle toho jinýho těhotenství čekám kluka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7227
2.4.21 08:34

Měla jsem to přesně naopak, u kluků horší než u holek. A pohlaví vždy doktor tipnul správně už na prvním screeningu, i když je to samozřejmě ještě bez záruky, ale tenhle doktor je tím známý, že má vysokou úspěšnost :) Tu holčičku ti přeju, ale zase bych se na to ještě tolik neupínala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
2.4.21 08:38

A kdy ste oznamovali rodině že čekáte 3.prirustek? Nám se to zatím díky covidu a taky diky tomu že venku mám pořád ještě mikinu nebo teď zas bundu tak se nam to daří tajit 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
2.4.21 08:40

Všechny těhu stejné, dva kluci, třetí holka, poznali to vždy už ve 12.týdnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4280
2.4.21 08:40

Nedá se říct nic víc, než že je to 50:50. Pohlaví dítěte neovlivníte jakoukoliv snahou, takové to „když je ti zle, bude to holka“ jsou jen pověry s vysokou úspěšností, protože těch možností moc není.

Mimochodem bych fakt chtěla vidět toho „pindíka“ ve 12tt :) Vždyť v té době ještě ani není ukončený vývoj pohlavního hrbolku, natož nějaký pindík. Tip tam být může, ale pindík fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
2.4.21 08:41

@raduška20 můžeš mi prosím popsat, jak jste se snažili, aby to bylo děvče :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
2.4.21 08:47
@JOHNDENVER píše:
@raduška20 můžeš mi prosím popsat, jak jste se snažili, aby to bylo děvče :nevim:?

Usilovně na to mysleli. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
2.4.21 08:47

@SlečnaDahlia snad vidíte? 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
2.4.21 08:48

@JOHNDENVER změnili sme oba stravu, snažila jsem se o kyselé prostředí v pochvě a jeli sme dle plodných dnů (sex před o po nich)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4280
2.4.21 08:50
@raduška20 píše:
@SlečnaDahlia snad vidíte? 😁

Myslíš ten pohlavní hrbolek, který mají ve 12tt kluci i holky takřka nerozeznatelný? Jo, tak ten vidím.

@raduška20 píše:
@JOHNDENVER změnili sme oba stravu, snažila jsem se o kyselé prostředí v pochvě a jeli sme dle plodných dnů (sex před o po nich)

:mrgreen: Hele a víš, že pohlaví dítěte ovlivňuje spermie, že jo? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat