Bepanthen na suchou hlavičku

596
1.4.21 08:14

Bepanthen na suchou hlavičku

Ahoj maminky, máme na hlavičce suchou kuzicku, která se odlupuje nikoli ale žádné pevné krusty nebo tak. Mažu olejickem a občas prusovou mastí a zatím bez výsledku. Teď jsem se dočetla zkusit namazat bepanthenem, ale je několik druhů tak nevím který, zda bepanthen baby, který používáme na zadeček, nebo koupit jiný? Vím, že je více druhů. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
86
1.4.21 08:36

A nemůže to být seborea? To je u dětí dost časté. To se pak maže jinou mastí nebo pokud má dítě vlásky, tak šampon (ten ale účinkuje trochu méně).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
1.4.21 08:45

@AndulkaMa já nevím.. To mi nepřijde. Spíš k tomu má takové malinké červené pupínky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
1.4.21 08:55

@Drndadvě
Máš pravdu. Seborea určitě ne.
Pokud chceš zkusit bepanthen, tak mě doktorka vždycky u miminka doporučovala jen baby.
Ale každopádně nemáš třeba pediatričku funkční na mailu? Ty pupínky, to bych třeba asi zase úplně nepromazávala. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
1.4.21 09:01

@AndulkaMa on se osypal i na obličeji. Myslím, že to vypadá na akné, ald nejsem dr že. Na kontrolu jdeme až příští týden.. Zase se mi nechce volat, ona je naše dr taková nrmastna neslana a kolikrát se diví že se ptám na takové věci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
1.4.21 10:03

Právě. Každopádně akné zase nepromazávat. Ale k tomu ta suchá vyrážka…zvláštní kombinace. Škoda MUDry. Má pediatrička je na tohle zase úplně skvělá. Člověk se jí může zeptat na cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.21 09:34

Jako ekzematik doporučuji bambucké máslo nebo kokosový olej, vmasírovat, nechat pár hodin, vyčesat a umýt třeba Hipp šampónem. Obě děti měly pak hlavičky nádherné 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat