Hnusí se mi, když kámoška kojí

36
30.3.21 20:53

Hnusi se mi kdyz kamoska koji

Ahoj, vim ze vas nazev tematu pobouri tak to zkusim vysvetlit. Pred rokem jsme se prestehovali docasne do mensiho mista kde jsem predtim nikoho neznala. Poznala jsem rady super zenskou se kterou se kamaradime, jsme stejneho veku, obe mame male deti (ja rocniho, ona 2,5lete a 3 mesicni). Problem je ten ze ted se vetsinou schazime doma bud u ni nebo u mne a ona proste musi co chvili kojit kvuli miminu (coz ja uplne chapu). Problem he ten ze jakmile zacne kojit mimino tak se i to jeji batole okamzite prijde dozadovat prsa a ona mu samozrejme vychovi protoze planuje kojit do samoodstavu. A mne se to strasne hnusi, hlavne to velke zubate, kricici dite ktere chvili pije, pak se zacne hrat a mackat ji prso. Fakt mi to prijde nechutny a nevim jak ji to rict. Nechci na ni byt neprijemna, ani ji nejak urazit ale proste mi to prijde divny a osklivy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5121
30.3.21 20:57

Jsem zastánce kojení, ale max do 2 let :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10937

Neříkala bych jí nic, nedívej se, když ti to vadí. At si každý dělá co chce. Osobně mi přijdou matky co strkají prso dítěti co má už pomalu tašku do školy taky třepnuté, ale jejich volba.Moje známá nakojila taky takového klacka, a pak mu vrazila do ruky brambůrky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7786
@Anonymní píše:
Ahoj, vim ze vas nazev tematu pobouri tak to zkusim vysvetlit. Pred rokem jsme se prestehovali docasne do mensiho mista kde jsem predtim nikoho neznala. Poznala jsem rady super zenskou se kterou se kamaradime, jsme stejneho veku, obe mame male deti (ja rocniho, ona 2,5lete a 3 mesicni). Problem je ten ze ted se vetsinou schazime doma bud u ni nebo u mne a ona proste musi co chvili kojit kvuli miminu (coz ja uplne chapu). Problem he ten ze jakmile zacne kojit mimino tak se i to jeji batole okamzite prijde dozadovat prsa a ona mu samozrejme vychovi protoze planuje kojit do samoodstavu. A mne se to strasne hnusi, hlavne to velke zubate, kricici dite ktere chvili pije, pak se zacne hrat a mackat ji prso. Fakt mi to prijde nechutny a nevim jak ji to rict. Nechci na ni byt neprijemna, ani ji nejak urazit ale proste mi to prijde divny a osklivy

Tak se na to nedivej. :nevim: bez třeba chystat kafe nebo tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10524
30.3.21 20:58

Divná a ošklivá jsi ty. Měla by ses naučit toleranci a nebo holt ke kamarádce nechodit. A to píšu jako máma, která dítě,, násilně" odstavila právě proto, že nechtěla kojit to velké a zubaté batole. Ale jak to mají ostatní, to je mi fakt jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9509
30.3.21 21:01

Taky mi to přijde divné. Pardon. Známa takhle kojila 5lete a to byla síla. Dítě kousalo řízek a pak cucalo kozu. To už mi přijde od té ženy prostě ujeté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16212
30.3.21 21:01

Ja te chapu, ja bych s ni klidně hovor na to tema navazala. ale taky musis brat v potaz, že to nemusí vzít dobře a odcizite se. nechapu, proč to musí vystavovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
30.3.21 21:03

Jestli ti to tak moc vadí tak jí to řekni nebo se přestaňte stýkat :nevim:
Kojení je pro děti to nejlepší a když může, tak proč ne? Také mít to štěstí, že bych mohla kojit tak také kojím :) ( max do 3 let)
Ty asi nekojíš, když se ti to hnusí co? A nebo nekojíš kvůli zubům?? :potlesk: :lol: :lol: :lol:

Příspěvek upraven 30.03.21 v 21:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21775
30.3.21 21:03
@Anonymní píše:

Taky to nesnáším, nevšímej si toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20705
30.3.21 21:04

Měla jsem kolegyni, která si pamatuje, jak ji maminka kojila asi do 6 let. Prý si přinesla stoličku a vytáhla prso. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1689
30.3.21 21:06

Já kojím skoro dvouletou, ale jenom na spaní, na veřejnosti bych teda ani za nic :lol: takhle velký (řekněme 18 měsíců a víc) kojící se děti mi přijdou divný a uvádí mě to do rozpaků.

Chápu tě, ale myslím, že to nejde řešit jinak, než se nekoukat. Zase přijít kvůli tomu o kámošku, to je škoda, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21775
30.3.21 21:07
@alonka03 píše:
Jestli ti to tak moc vadí tak jí to řekni nebo se přestaňte stýkat :nevim:
Kojení je pro děti to nejlepší a když může, tak proč ne? Také mít to štěstí, že bych mohla kojit tak také kojím :) ( max do 3 let)
Ty asi nekojíš, když se ti to hnusí co? A nebo nekojíš kvůli zubům?? :potlesk: :lol: :lol: :lol:

To je zase odpověď. Zakladatelka má roční dítě, není to kojenec, takové dítě se už kojit nepotřebuje, je zubaté a schopno jíst samo.

Příspěvek upraven 30.03.21 v 21:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1473
@Anonymní píše:

Naprosto Ti rozumím a dovedu si představit, jak se cítíš :poblion:.
Tady se nejspíš s žádným pochopením nesetkáš a ani Ti neradím zavádět na tohle téma nějaké hlubší rozhovory s kamarádkou.
Zkousni to, nebo omez kontakty a nastav je takovým způsobem, aby ses těchto nechutností nemusela zůčastňovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10687

Zaźila jsem jednou na besídce ve školce, skončil program a začala volná zábava. Jeden tříletý chlapeček přiběhl k mamince, sedli si doprostřed třídy na žíněnku a začal se kojit. No rodiče nevěděli, kam s očima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 21:11

Ja s kojenim problem nemam, kojila jsem do 4 mesice, pak mi to uz neslo…ale proste mi prijde nechutny jak se to velke dite taky kazdou chvili prisaje, cucne si, pak si chvili zahraje a pak se zase vrati a macka mi prsa. Ona je jinak super zenska, rada se s ni vidam a nechtela bych prijit o kamaradku “jenom” kvuli tomu. Ale fakt je mi to neprijemne a nevim jak ji slusne rict aby se naurazila

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat