Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Sama jsem teda nekojila. Mám tři děti, které jsou odkojené UM.
Ale nevadí mi, když některá mamka v okolí kojí. Většinou to dělají, že přes sebe hodí plenku.
Ať si každá dělá dle svého uvážení.
@Anonymní píše:
Jinak prosim o uzavreni toho tematu jinak se cela Liga dojnic pusti do mne a ja tolik vykojenych mozku nezvladnu
Tohle si první zaslouží odtajnit, anonymní hrdinko.
@Anonymní píše:
Jinak prosim o uzavreni toho tematu jinak se cela Liga dojnic pusti do mne a ja tolik vykojenych mozku nezvladnu
Tak teď už se přimlouvám o odtajnění anonymu. Zakladatelka se pustila do urážek. @admin
@Janli píše:
Tak teď už se přimlouvám o odtajnění anonymu. Zakladatelka se pustila do urážek. @admin
Ja taky
![]()
@admin
@Anonymní píše:
Jinak prosim o uzavreni toho tematu jinak se cela Liga dojnic pusti do mne a ja tolik vykojenych mozku nezvladnu
Tak tohle už bylo zbytečné… asi tě baví vířit vody
to už není o názoru, to je o blbosti a urážení…
@Anonymní píše:
Jinak prosim o uzavreni toho tematu jinak se cela Liga dojnic pusti do mne a ja tolik vykojenych mozku nezvladnu
Chudák tvoje kamarádka. Do očí si hraješ na kamarádství a myslíš si tohle…
Málokdy to tu používám, ale tady musím, jsi na ![]()
@Kelsey píše:
Sama jsem teda nekojila. Mám tři děti, které jsou odkojené UM.
Ale nevadí mi, když některá mamka v okolí kojí. Většinou to dělají, že přes sebe hodí plenku.
Ať si každá dělá dle svého uvážení.
Ano, pokud to delaji takhle, nemam problem. Ale taky mam ve svem okoli”maminku” ktera vytahuje to prso jen se malej podiva a prijde mi to fakt strasne a jeste se urazi, ze ji lidi jako cumi do vystrihu. ![]()
@Anonymní píše:
Jinak prosim o uzavreni toho tematu jinak se cela Liga dojnic pusti do mne a ja tolik vykojenych mozku nezvladnu
Tohle jsi nemusela. Vzala sis tady z těch rad něco? Dost žen Ti tu řeklo, co máš udělat.
@Janli píše:
Protože tu lobuju za nebohý batole, kterýmu chceš upřít to, co manželovi dovoluješ naprosto běžně
Dobrý den.
Zakladatelce jsem zrušila anonymitu. Máte pravdu, že tu anonymita není od toho, aby se mohlo nadávat a urážet ostatní uživatelky.
Hezký den.
Petra
@admin píše:
Dobrý den.Zakladatelce jsem zrušila anonymitu. Máte pravdu, že tu anonymita není od toho, aby se mohlo nadávat a urážet ostatní uživatelky.
Hezký den.
Petra
Tohle ale nebylo urazeni ale konstatace. Ale od dojnic nelze ocekavat ze pochopi nic komplilovanejsiho nez kakani a rozkojovani se ![]()
@Mimaspak píše:
Tohle ale nebylo urazeni ale konstatace. Ale od dojnic nelze ocekavat ze pochopi nic komplilovanejsiho nez kakani a rozkojovani se
@admin
fakt je normální číst takové napadání na mateřském webu?
@Anonymní píše:
Jinak prosim o uzavreni toho tematu jinak se cela Liga dojnic pusti do mne a ja tolik vykojenych mozku nezvladnu
amen, rekla frustrovana anoreticka na AD… tomuhle se rika bleda zavist, ona prsa ma, ty diky PPP ne, byt tebou, obratim se s touto frustraci na sveho psychiatra a ne na emimino.., ocividne, mas zasazen i mozek, bo cele to je o resoektovani okoli a ne uznavani kojeni do xy let ditete…
@Mimaspak tvl, ctu tve dalsi prispevky bo jsem si chtela overit, zda jsi takovy primitiv i v jinych diskusich a zasnu… dite ti spadne z prebalovaku s beres to jako samozrejmost, nazyvas sve dite fakos, na potraty chodis jak do samoobsluhy.., wow ty budes z pekne chanovske galerky 🙈 🤣