Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Dobrý den.
@Mimaspak píše:
Tohle ale nebylo urazeni ale konstatace. Ale od dojnic nelze ocekavat ze pochopi nic komplilovanejsiho nez kakani a rozkojovani se
Opět urážíte. Ještě jednou a dostanete ban ![]()
Petra
@markytka3 píše:
@Mimaspak tvl, ctu tve dalsi prispevky bo jsem si chtela overit, zda jsi takovy primitiv i v jinych diskusich a zasnu… dite ti spadne z prebalovaku s beres to jako samozrejmost, nazyvas sve dite fakos, na potraty chodis jak do samoobsluhy.., wow ty budes z pekne chanovske galerky 🙈 🤣
Chci videt dite/cloveka ktery nikdy nespadl jako malej.
Tady je kazda dokonala, dite ji nikdy nespadlo, nezaplakalo, vsechno je perfektni. A na potratu jsem byla jednou, svetova statistika rika ze na potratu byla 1 z 4zen, ale samozrejme ani jedna z nich neni tady na epipi protoze sem chodi same dokonale panicky ![]()
@Mimaspak píše:
Chci videt dite/cloveka ktery nikdy nespadl jako malej.Tady je kazda dokonala, dite ji nikdy nespadlo, nezaplakalo, vsechno je perfektni. A na potratu jsem byla jednou, svetova statistika rika ze na potratu byla 1 z 4zen, ale samozrejme ani jedna z nich neni tady na epipi protoze sem chodi same dokonale panicky
V některých věcech s Tebou souhlasím.
To by mě zajímalo, kde jsou ty davy vykozených kojilek? Z některých diskutujících mám dojem, že je potkávají na každém druhém rohu
Bydlím ve velkém městě, na světě už jsem docela dlouho a nikoho takového jsem, s výjimkou plavání/cvičení pro kojence, nepotkala. Když už jsem viděla kojící ženu, tak zakrytou tak, že nebylo vidět nic. To jsem potkala mnohem víc močících mužů. To je ok? A obecně řešit, jestli je nechutné kojit 2leté, zubaté dítě? Lepší mateřské mléko než mu strčit Brumíka (a to jsem děti kojila jen do cca roka, pak už nechtěly).
Kámoška měla doma kopec katalogů, takže v nějakých "ošklivějších chvílích jsem si listovala katalog a nekoukala se. Nebo letáky ze supermarketu ![]()
@Mimaspak píše:
Chci videt dite/cloveka ktery nikdy nespadl jako malej.Tady je kazda dokonala, dite ji nikdy nespadlo, nezaplakalo, vsechno je perfektni. A na potratu jsem byla jednou, svetova statistika rika ze na potratu byla 1 z 4zen, ale samozrejme ani jedna z nich neni tady na epipi protoze sem chodi same dokonale panicky
omg, ty jsi asi hodne hloupe stvoreni, tobe nedochazi, ze nejde o to, ze se to stane, ale jak se k tomu postavis a fakt, neznam tu moc lidi, co by svemu diteti rikalo fakoš a bralo za samozrejme, ze mu obcas v pul roce spadne z prebalovaku… no ocividne pro toho sveh fakana asi matkou rukou nebudes… dle meho vse tu co pises je jen projev tve nespokojenosti, jaky vztah s tim svym fakanem mas. zavidis kamosce, ze jeji dite k ni ma vrely vztah… ver, ze kdyby jsi nebyla tak cynicka a dite z tebe citilo, ze ho mas rada, tak i ty s nim budes mit vztah jiny… „Jit na potrat urcite. Neni to zadny zlocin ani hrich. Jinak si znicis zivot uplne, omezis si moznost potkat slusneho chlapa v budoucnu (ciziho fakana snese malokdo).“… jeden z tvych prispevku, ktery ukazuje, alespon v mych ocich, ze pro tebe je s.uk s kdejakym chlapem dulezitejsi nez zivot tveho ditete… jit na potrat je pro tebe normalka, ale zenskou, ktera koji 3 lete dite by jsi nejradeji ukamenovala
…
@markytka3 píše:
omg, ty jsi asi hodne hloupe stvoreni, tobe nedochazi, ze nejde o to, ze se to stane, ale jak se k tomu postavis a fakt, neznam tu moc lidi, co by svemu diteti rikalo fakoš a bralo za samozrejme, ze mu obcas v pul roce spadne z prebalovaku… no ocividne pro toho sveh fakana asi matkou rukou nebudes… dle meho vse tu co pises je jen projev tve nespokojenosti, jaky vztah s tim svym fakanem mas. zavidis kamosce, ze jeji dite k ni ma vrely vztah… ver, ze kdyby jsi nebyla tak cynicka a dite z tebe citilo, ze ho mas rada, tak i ty s nim budes mit vztah jiny… „Jit na potrat urcite. Neni to zadny zlocin ani hrich. Jinak si znicis zivot uplne, omezis si moznost potkat slusneho chlapa v budoucnu (ciziho fakana snese malokdo).“… jeden z tvych prispevku, ktery ukazuje, alespon v mych ocich, ze pro tebe je s.uk s kdejakym chlapem dulezitejsi nez zivot tveho ditete… jit na potrat je pro tebe normalka, ale zenskou, ktera koji 3 lete dite by jsi nejradeji ukamenovala…
Hodne hloupa jses tady jenom ty. Mne dite spadlo jednou. A na potrat je normalne jit kdyz je dite nechtene. Ale zenska kterou zacne drazdit f.rnda jakmile uvidi mimino to nepochopi. Typuji te na takovo osklivou smudlu v teplacich ktera soulozi jen za ucelem zplozeni mimiska a po porodu je samozivitelkou protoze o ni nikdo nestoji.
@Mimaspak píše:
Hodne hloupa jses tady jenom ty. Mne dite spadlo jednou. A na potrat je normalne jit kdyz je dite nechtene. Ale zenska kterou zacne drazdit f.rnda jakmile uvidi mimino to nepochopi. Typuji te na takovo osklivou smudlu v teplacich ktera soulozi jen za ucelem zplozeni mimiska a po porodu je samozivitelkou protoze o ni nikdo nestoji.
Příspěvek upraven 04.04.21 v 22:12
@markytka3 píše:jooo, tak v me socialni bubline je normalni se chranit, aby clovek na potrat vubec nemusel… ntb. sveho muze popros o ucebnici cestiny, bo za chvili tvuj fakan bude chytrejsi nez ty, tolik hrubek, pravopisnych chyb etc… to vypovida o velice inteligentnim stvorenim, kterym zajiste jsi… no oskliva smudla? ty mas asi hodne komplexy se sveho anoretickeho vzezreni, ze? ty AD co ted beres ti nezabiraji, ze se musis chodit vystekavat na emimino?
Proc anorektickeho? Ja zadnou poruchu prijmu potravy nikdy nemela. Na svete jsou i zensky ktere nejsou tlouste machny a pritom ji co chteji ![]()
@Mimaspak píše:„kdybys se aspon o tehotenstvi dozvedela o par tydnu driv tak bys ten potrat stihla a bylo by po problemu…takhle to bohuzel budes muset porodit, znicit si telo a nervy…pokud to nechces dej ho po porodu k adopci. Ale fakt ti nezavidim holka, ja bych se modlila aby na screeningu decko bylo postizene a mohla jit na ten potrat do 24tt…ale ty jses mlada, na screening te ani neposlou“… teda perlis, jen co je pravda
Proc anorektickeho? Ja zadnou poruchu prijmu potravy nikdy nemela. Na svete jsou i zensky ktere nejsou tlouste machny a pritom ji co chteji
@markytka3 píše: „kdybys se aspon o tehotenstvi dozvedela o par tydnu driv tak bys ten potrat stihla a bylo by po problemu…takhle to bohuzel budes muset porodit, znicit si telo a nervy…pokud to nechces dej ho po porodu k adopci. Ale fakt ti nezavidim holka, ja bych se modlila aby na screeningu decko bylo postizene a mohla jit na ten potrat do 24tt…ale ty jses mlada, na screening te ani neposlou“… teda perlis, jen co je pravda![]()
skoda, ze tebe matka radeji nespolkla… tobe rodice asi moc lasky nedavali, ze nemas vubec uctu k zivotu,… o tom svedci i tvuj boj s poruchou potravy… opravdu se nechces nechat zase hospitalizovat?
Ty ses teda rozjela a píšeš dost hnusně.
@Klopotkova píše:
Ty ses teda rozjela a píšeš dost hnusně.
Odporně píše autorka diskuse. Je vidět, že má nějaký komplex nebo psych. blok. Což se stát může.
Ale měla by vyhledat odbornou pomoc.
@Klopotkova píše:
Ty ses teda rozjela a píšeš dost hnusně.
no predpokladam, ze mas na mysli, jak autorka radi, proc se zbavit plodu
… ja ji jen nastavuji zrdcadlo.. sama radi, ze si nechtenym tehotenstvim jina uzivatelka: „takhle to bohuzel budes muset porodit, znicit si telo a nervy“… tak dle meho, clovek s takovymi nazory mel byt radsi spolknut nez na svete hlasat takove steky… o tom, ze si jeji mati diky ni jiste zkazila postavu a vytahala „kozy“( jestli ji kojila)
nemluve… na druhou stranu, je mi autorky dost lito,… presne takto psychicky narusene si predstavuji bohuzel zeny, kteym matka od mala vtlouka do hlavy, jak si diky nim znicila zivot/postavu…
Příspěvek upraven 04.04.21 v 22:38
@Kelsey píše:
Odporně píše autorka diskuse. Je vidět, že má nějaký komplex nebo psych. blok. Což se stát může.
Ale měla by vyhledat odbornou pomoc.
jj, ja si pro zajimavost, po dlouhe dobe nekomu. sjela jeji rady a nazory bo jsem si rikala, jestli to neni nejaky uchyl vysazeny na kozy a kojeni, ale ona vsude vsem pise, jak si tehotenstvim a kojenim zkazi postavu, vytaha prsa etc., sama ma 53kg/173cm (jestli to neni kec) takze psychickou poruchu ohledne vzezreni tela jiste ma… jako jit na potrat z ruznych existencnich duvodu ok, ale jen pro to, ze si clovek neplanovanym ditetem znici postavu
… si rikam, ktere profese tezi s peknych postav
napadaji me bud modelky nebo slapoty ![]()