Vyklopila jsem sve dítě

Anonymní
1.4.21 17:38

Vyklopila jsem sve dítě

Ahoj, před chvílí se mi stala věc, za kterou se opravdu stydím. Šla jsem se starší dcerkou 2,5 ) roku z dětského hřiště. Mladší (půl roku) spala v kočárku. K domečku máme asi 300m dlouhou příjezdovou cestu. Starší dcerka u domu na příjezdové cestě šla asi 10 metrů pozadu. Když jsem se na ní otočila viděla jsem, že se k ní řítí úplně cizí pes. Z psů mám od malička strach. Šla jsem teda rychle k ní a kočárek s nejmladší jsem táhla jednou rukou zpět. V tom jak jsem byla ve spěchu k starší dcerce jsem si nevšimla, že jsem najela na hraniční kámen a jednou rukou jsem kočárek neudržela. Vyklopila se a mladší dcerka s ním. Teď už v kočárku nemá žádný fusak takže se sesypala saltem na stříšku kočárku. Nejhorší bylo, že než jsem ji zvedla hlavičku měla úplně zakloněnou dozadu a ležela jakoby přes rameno. Nastal strašný řev. Ihned jsem ji vytáhla. V tu chvíli přestala plakát a asi 10 sekund byla úplné stuhla. Pak se znovu rozbrečela a asi 5 minut ji nešlo utišit. Teď teda zas usla jen co jsem ji doma položila do postýlky. Ale i tak mě žere svědomí. měla bych s ní nekam jet?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
122
1.4.21 17:40

Určitě bych se neptala na internetu a jela bych ji pro jistotu zkontrolovat na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
1.4.21 17:40

Samozrejme, ze mela. Pro klid duse, jed na pohotovost, at ji zkontroluji.

Polykam horkou slinu a dale nekomentuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
1.4.21 17:47

Nejsu plašan a většinu běžných karambolů vůbec neřeším, ale s takovým miminem takhle vysypaným bych jela hned místo vypisování na net. Spát se po pádu na hlavu nemá dávat vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1491
1.4.21 17:47

Myslím že jsi jí neměla nechat spát. Co vím, tak se to nesmí pokud je podezření na otřes mozku a to asi nemůžeš vyloučit. Nechat jít takhle malé dítě za sebou a nemít ho pernamentně na očích to je teda nápad. No stalo se…chyby děláme všichni.
S mladší bych okamžitě teď hned jela do nemocnice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
1.4.21 17:48

Nic si nevyčítej, nejsi ani první ani poslední komu se to stalo.
Ale s miminkem běž určitě k doktorovi. Už jen pro tvůj klid duše, že je všechno v pořádku. Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 17:50

@Lily Evans asi jsem to špatně popsala nespadla na zem na hlavu. Kočárek se nyvybulil úplně přímo na zem. Chytla jsem ho dřív než na zem dopadl. Spadla na stříšku na kočárku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 17:52

@prokr
Spíše jsem se bála, jestli si nemohla vykloubit něco u krku. Na hlavu přímo nespadla. Nespadla ani na zem kočárek jsem chytla dřív než dopadl na zem. Spadla do stříšky u kočárku.

• Citovat
  • Nahlásit
1491
1.4.21 17:54

Tak to už zní lépe, ale i tak mohla si nějak špatně škubnout hlavou, nebo co já vím. I tak bych jela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
1.4.21 17:54

Tak ta stříška je měkká, neměla se o co praštit. Takže bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
1.4.21 17:56

Tak jako mohla si trhnout krkem, takovej skříplej nerv je paráda, otázka je jestli s tím u tak malýho děcka něco někdo udělá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 17:56

@Petula306 praštit ne, nemyslela jsem otřes mozku ani podobné úrazy. Spíše jsem měla strach jestli si něco nemohla udělat s krkem?

• Citovat
  • Nahlásit
946
1.4.21 17:57

Nevycitej si to, zachovat chladnou hlavu v takove situaci neni snadne. Nicmene zkontrolovat bych ji nechala, jestli si necim nepohnula, kdyz mela hlavu takto v neprirozene pozici. Je to jeste mimino se slabymi svaly. Nejspis to nic nebude, ale lepsi nez neco zanedbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
1.4.21 17:58

Ne, nemohla. Mohla si natáhnout sval maximálně. Děti jsou extra pružný. Hýbe se normálně, ne? A neřve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 18:02

@Petula306 po tom pádu pak doma usla ale asi jen na 10 minut. Teď se teda směje a hraje si.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat