Úlekový reflex po očkování

161
2.4.21 14:15

Úlekový reflex po očkování

Zdravím, nenašla jsem podobný problém a proto se ptám a doufám, že někdo zažil něco podobného a že je to v pořádku. Dceři je 2,5 měsíce, v pondělí byla naočkovaná, ten večer strašně plakala, ale po podání čípku usla, další den měla teplotu, ale byla usměvavá a hodně spala. Od včerejšího večera se jí vrátil morův reflex (jestli je to ono). Vždy při usínání se jakoby lekala, rozhazovala ručičkami a nožičkami, což jí asi před dvěma týdny vymizelo a začala krásně usínat hned jak jsem jí dala do postýlky. Od včerejšího večera sebou začala zase škubat a trvalo to téměř celou noc. Nemohla zabrat, protože jí pořád lítaly ruce a nožky. A teď to má i přes den a dokonce i když je chvíli v klidu a kouká na mě, tak najednou z ničeho nic se ‚lekne‘, bez jakéhokoli hlasitého nebo pohybového podnětu. Může to být tím očkováním? Máte s tím prosím někdo zkušenost? Proč se to vrátilo a v ještě větší intenzitě? Mám obavy. Děkuji za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.4.21 20:58

Proč si ji nechala očkovat takhle brzo?
Muže to mít s toho

• Citovat
  • Nahlásit
1173
5.4.21 21:00
@Anonymní píše:
Muže to mít s toho

Co je na tvym dotazu tak intimniho, ze se musis schovat pod anonym? Jestli je to kvuli ty spatny gramatice, tak bych to i pochopila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3145
6.4.21 12:53

@angelswings Jak je na tom miminko ted? Po ockovani muze byt vice zatizena cns, tak se lehce mohla vratit ve vyvoji. Pokud to stale dela, zkus to natocit na video a ukazat doktorce.
Jen pro jistotu, existuje neco jako infantilni spasmy, takova forma epilepsie, zkus si na youtube najit video, zda to neni podobne.
Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
11.4.21 20:54
@Anonymní píše:
Muže to mít s toho

Protože je to mé první miminko a věřila jsem doktorce, že je to pro ní to nejlepší. Každé dítě reaguje jinak, některé to snese bez potíží a některé se z toho hrabe týdny. Příště budu opatrnější ;)

Příspěvek upraven 11.04.21 v 21:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
11.4.21 20:59
@hipisek84 píše:
@angelswings Jak je na tom miminko ted? Po ockovani muze byt vice zatizena cns, tak se lehce mohla vratit ve vyvoji. Pokud to stale dela, zkus to natocit na video a ukazat doktorce.
Jen pro jistotu, existuje neco jako infantilni spasmy, takova forma epilepsie, zkus si na youtube najit video, zda to neni podobne.
Drzim palce :kytka:

Děkuji za optání :) Naštěstí se to po pár dnech zklidnilo, už spí zase krásně a to lekání má jednou za čas. Na youtube jsem koukala na všechny možný typy epilepsie u dětí a naštěstí se to ničemu z toho nepodobalo. Takže jak jsi psala- zřejmě se trošku vrátila ve vývoji a vrátil se jí ten morův úlekový reflex.

A díky moc za držení palců, taková podpora potěší  :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat