Skoro dvouměsíční miminko

Anonymní
5.4.21 18:35

Skoro dvouměsíční miminko

Čau holky, začínám být na pokraji sil.
Malá narozena 38tt, porod císařem, oživování plus dalších X věcí.
Propuštěna po 3 dnech, hrozně šikovná, vše v pořádku.
Jenže od cca 2 týdne je to snad nejnespokojenejsi dítě. Řve snad pořád. Ať je nakojeni, prebalena, na ruce, v postýlce… Prostě furt. Do toho strašně špatně usíná. Mam strach, aby tam nebylo něco špatně… Tenhle měsíc jdeme preventivně na neurologii, to mi na pohodě moc nepridava.. Je prostě pořád nespokojená a neklidna. Měl to někdo prosím podobné? 😭

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8958
5.4.21 19:00
@Anonymní píše: Čau holky, začínám být na pokraji sil.
Malá narozena 38tt, porod císařem, oživování plus dalších X věcí.
Propuštěna po 3 dnech, hrozně šikovná, vše v pořádku.
Jenže od cca 2 týdne je to snad nejnespokojenejsi dítě. Řve snad pořád. Ať je nakojeni, prebalena, na ruce, v postýlce… Prostě furt. Do toho strašně špatně usíná. Mam strach, aby tam nebylo něco špatně… Tenhle měsíc jdeme preventivně na neurologii, to mi na pohodě moc nepridava.. Je prostě pořád nespokojená a neklidna. Měl to někdo prosím podobné? 😭

Ano měla jsem úplně to samé… :( Byla jsem se synem na vyšetření a vše ok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
5.4.21 19:08

Dudlik mate? Pevne zavinuti? Do plinky a pak do zavinovacky, doporucuju perovou, treba od Kiedronove..bily sum, kolotoc s melodii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1029
5.4.21 19:11

Tak prožila šok, těžký začátek, ty to asi taky nemáš ještě zpracované,…máš šátek, nosíš ji? Kojíš/vyhovuje jí značka UM? Má tě chvíli kdo vystřídat, aby sis odpočinula a nebyla vynervená? Zkusit chvíli vysadit Vigantol, jestli ji z toho nebolí břicho. Na to není nějaká zázračná rada, chce to se uklidnit, smířit s tím, že spí hlavně v klidu u někoho v náručí, i kdyby nějaký neuro problém byl, stejně bude chtít hlavně klidnou náruč mámy. Samo v postýlce nespí skoro žádné mimčo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
5.4.21 19:17

Může zpracovávat trauma z porodu. Za mě nosit, nosit a nosit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63040
5.4.21 20:06

Netrápí ji bříško?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
5.4.21 20:20

A řve i v šátku? V kočárku taky? Prso nepomáhá? A nebo ta zavinovačka. Naše miluje od malá taky koupání, ve vaně přestane řvát vždycky. n

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 20:47

Holky řve fakt všude, ať je to šátek, kočár, v náručí… U prsa se vzteka, už mám pozvanou laktační, jestli mě do té doby neslehne :lol: zavinutim ji nastvu ještě víc, dudlík jsme dali předevčírem, žádná změna teda. :nevim: Šum zabere chvilku, třeba dnes jsem ji uspavl hodinu a ul. Ať jde spát v kteroukoliv hodinu, vykoupana, nevykoupana, najezena, nenajezena… Prostě furt ten samej scenar

• Citovat
  • Nahlásit
1300
5.4.21 21:11

Nemá hlad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 21:39

@yellowyedna me už to taky napadlo. :nevim: ale jak to poznám, nevím. Pocuranych plen má dost

• Citovat
  • Nahlásit
313
5.4.21 22:11

My to tak taky měli. Jeden čas jsem zkoušela už fakt všechno od kapek na bolení bříška, po Viburcol čípky, malá pořád na ruce. Večerní uspávání tragédie, brečela jsem já i ona, po baráku nachozené snad kilometry.
Nakonec nám pomohlo vysazení Vigantolu (místo toho jsem dávala Jamieson) a při večerním uspávání zabalit do teplejší deky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
5.4.21 22:42
@Anonymní píše:
@yellowyedna me už to taky napadlo. :nevim: ale jak to poznám, nevím. Pocuranych plen má dost

Jedině vážit před a po… A LP by taky mohla poradit… Nebo pak fyzioterapeuta, jestli ji něco nebolí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
8.4.21 08:43

KISS syndrom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu