Jak vytvořit prezentaci na písničku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janac
Závislačka 3138 příspěvků 26.03.10 23:03
Prezentace na písničku

Ahoj, chtěla bych vytvořit fotkovou prezentaci na konkrétní písničku. Asi budu odkázaná na PWP případně Impress.
Neexistuje něco, co přímo pracuje se zvukouvou stopou?
Myslím to tak, že si sama posouvám zvuk písně a tam vkládám fotky/text??
Strašně dloho už se drbu s podobnou prezentací v pwp a nějak to furt nevypadá. A to jsem na něj proškolená :poblion: achjo :zed: (před mateřskou :mrgreen: )

Reakce:
jarmila.rihova
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 26.03.10 23:23
janac píše:
Ahoj, chtěla bych vytvořit fotkovou prezentaci na konkrétní písničku. Asi budu odkázaná na PWP případně Impress.
Neexistuje něco, co přímo pracuje se zvukouvou stopou?
Myslím to tak, že si sama posouvám zvuk písně a tam vkládám fotky/text??
Strašně dloho už se drbu s podobnou prezentací v pwp a nějak to furt nevypadá. A to jsem na něj proškolená :poblion: achjo :zed: (před mateřskou :mrgreen: )

Zkus to udělat v programu MS Movie Maker - je to součást systému Win Wista :mavam: - nebo nejnovější Nero vyšší jak 6 ( odpovídá partner) :kytka: :mrgreen:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 26.03.10 23:32

Aha, ahoj Jaru :mrgreen: , ale já valím v nějakých xp starých a absolutné nevypaluju, tudíž nemám ani program na to..nero umí prezentace??
A právě mi to štve :zed: tak ráda bych na nějaký příležitosti tvořila prezentace, mám mraky fotek a krásných písniček, ale at to zkousim jak to zkousim su tukan.. :jazyk:
Představuju si k narozeninám svýho dědy písničku „Gangstas paradise“ a na to fotky z okopávání zahrádky, apod..

jarmila.rihova
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 26.03.10 23:37

Číhni na net a něco si stáhni na slunecnice.cz nebo stahuj.cz - víc neporadíme :think: Tukan nás moc pobavil :mrgreen: :lol:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 26.03.10 23:45

ale jó stáhla jsem něco jako MemoriesOnTv ale ještě jsem se ktomu nedostala, stále ladím ty 3 fotky v pwp achjo :-( nějak jsem čekala, že to bude jednodušší :andel:

peka83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.10 07:56
prezentace

MS Movie Maker se delaji rpezentace super. zkontorluj si jestli ho vazne nemas v programech PC . snim s ed asuper pracovat ja tak delal auz mooc souboru a jako super vazne super.

http://www.slunecnice.cz/…movie-maker/
kdybys ho nenasla tady je ke stazeni

Petra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 27.03.10 09:01

Taky dělám v Movie maker…pro mě laika jednoduché :mrgreen:

Kundice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.13 19:41
Kundice

Někdo pokecat kluci nevím jak stím poradíte mi? Děkují :* :* :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >