Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky chci se zeptat jak jste to měli nebo máte v těhotenství s přibíráním
Ja za týden budu v pátém měsíci a nepřinesla jsem nic chci se zeptat jestli to máte taky tak nebo měli?
Příspěvek upraven 24.06.26 v 22:13
Ahoj, jsem 28+ a váha mi hrozně lítala nahoru a dolů, nejvyšší přírůstek byl kilo, ale spíše to skákalo dolů. Po prasknutí plodovky dva dny dozadu mám o kilo a půl méně než před těhotenstvím.
Je to hodně indivindi, někdo to tak má.
@JancaS84 píše: Více
Je to moc, stačilo by přibrat 1 gram. 2 gramy jsou již těžká nadváha.
@deetatizace299 píše: Více
Proč to upravuješ? Takhle to vůbec nedává smysl.
@arinecka píše: Více
To vylepšila
ale pripada mi to jako překladač.
@vokishka píše: Více
Jo no, há bych to upravování a mazání zatrhla ![]()
@deetatizace299 v každém těhotenství jinak. Při prvním sem přibrala hrozně moc. ![]()