Přibírání ve III. trimestru

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 11.09.10 20:59
Přibírání ve III.trimestru

Ahoj holky,myslíte,že je normální,když během 8dnů přiberu 2kg??Mezitím nemám vůbec žádný otoky,jen obr bříško,který se mi zdá,že se snad den ze dne zvětšuje :think: Já myslela,že teď už v tom posledním trimestru přibírá spíš miminko než maminka,asi 5týdnů jsem měla pořád stejnou váhu asi jsem přibrala jen půl kila a teď během pár dní 2kg a zdá se mi,že snad přibírám den ze dne,je to normální?? :think: Mezitím jím docela zdravě,každý den si dám třeba 2jablíčka,jím hodně jogurty,sýry,ce­lozrný pečivo,ale váha jde furt nahoru,ach jo :cert: Mám zatím nahoře jen necelých 12kg,ale mám pocit,že do porodu se dostanu na tu dvacítku :cert: :cert: Jak jste přibíraly vy v tom posledním trimestru,taky vám šla váha tak rychle nahoru?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Aty
Echt Kelišová 7700 příspěvků 11.09.10 21:10

tak já poslední tedy osmý a devátý měsíc nabrala 20 kg, před tím 7 kg. čekala jsem dvojčata, ale naštěstí to byly jenom děti, a voda v těle ((-:

AnastazieB
Echt Kelišová 8417 příspěvků 11.09.10 21:10

Tak to mi normální nepřijde, ale možná si jen náhodou vychytala nějaký přechod. Taky záleží, jestli jsi byla na wc nebo ne, kdy se vážíš, jestli oblečená…
Já už teď ke konci tolik nepřibírám, spíš tak kilo za několik týdnů. Ale to může být různé, spíš mně zaráží, že jsi předtím nepřibírala a teď najednou začla takhle rychle.
Ale asi je to možné, pokud neotýkáš nebo nemáš nějaké potíže, tak co můžeš dělat :wink: Už to máš za pár…

kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 11.09.10 21:12

Když přibírá mimino,musíš logicky i ty ne? :wink:

Jinak k otázce, ano i ve 3trimjsem přibírala a to dost :roll: Ale vše je dole, jen pár špeků zůstalo, ale to je jiná věc…

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 11.09.10 21:15

Já jsem přibírala stylem - do 20.týdne nic a od 20.týdne do 40. - 27 kg, vůbec nevím jak, ale já jsem teda oteklá byla a to hodně…Nyní se situace opakuje..Do půlky těhu nic a teď za měsíc 3,5 kg, počítám se vším…

Tady 38.týden a to jsem pak ještě něco nabrala..Hrůza!!! Naštěstí po šestninedělí bylo 21 kilo dole bez námahy…Zbytek byl horší a 3 kg jsem si donesla do dalšího těhotenství… :-?

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 11.09.10 21:17

Já se vážím vždycky ráno hned po probuzení,dojdu si na záchod a vážím se úplně nahá,no taky mě zaráží,že teď přibírám snad každej den a to jsem se radovala,že jsem 5týdnů skoro nepřibírala a teď denně :cert: No já už jsem z toho právě tak vyplesklá,že se vážím denně.Ale říkám si samozřejmě,že je nejdůležitější,aby bylo miminko v pořádku,ty kila nějak půjdou dolů,jsem od přírody štíhlá,mám to jenom v bříšku,tak věřím,že do Vánoc nějaká ta kilíčka shodím,teď to řešit nebudu,hlavně abych zase neměla během týdne 2kg nahoře,to bych se picla :cert:

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 11.09.10 21:18

Jinak pro srovnání - já těsně před prvním otěhoteněním…Fakt vše je možné… :roll:

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 11.09.10 21:25

** Bongiorno18** Téda,to jsi měla obr bříško :palec: Já už mám taky pořádné,můžu sem hodit taky svojí fotečku,je to sice už skoro 3týdny zpátky,novější zatím nemám,to bylo 33+5,teď mám bříško ještě větší

Eva a Vašek
Kecalka 356 příspěvků 11.09.10 21:25

Ahoj, já přibrala do 32 týdne 12 kg a libovala jsem si, protože všude psali, že pak už se přibere jen málo. Chyba lávky :mrgreen: pak mi naskočilo dalších 6 kg. Naštěstí to byla jen voda a tak jsem v porodnici nechala přes 11 kilo :dance: .

kralicinka1
Kelišová 5331 příspěvků 11.09.10 21:29

já přibrala za 14 dnů 5 kg :twisted:

Anonymnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.10 21:35

u každýho je to jiný…já neměla v 17tt ani kilo navíc a v 31tt mám 10kg navrch…jde to taky rychle nahoru a nemyslím si, že bych přibírala celkově…mám to v pupku! a že ten pupek teda teď roste…taky mám pocit, že den ode dne :mrgreen: moje kámoška za poslední měsíc nabrala asi 12kg.

správně podle tabulek by se mělo přibírat půl kila za týden…ale málokdo jede podle tabulek, že… :mrgreen: já bych se nestresovala…pokud neotejkáš, nemáš vysoký tlak a nehrozí teda preeklampsie…tak v klidu. snaž se jíst, když máš hlad…omezit takový to uždibování na chuť a hlavně vyváženou stravu, což děláš a nestresuj se tím! :palec:

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 11.09.10 21:37

To máš krásný bříško, tak akorát, my budem zas velcí, tady foto z páteho měsíce… :-D

rozmary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.10 21:45

Já jsem přibrala v sedmém a osmém měsíci 12kg,tak uvidím jak to bude pokračovat :wink:

barique
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 11.09.10 23:44

Já bych taky řekla, že když přibírá mimčo, tak se to na váze musí ukázat :-)
Já jsem do 30.týdne přibrala 10 kg a od 30. do dnes 38+5 mám nahoře dalších 13 kg, ale už to neřeším a doufám, že to pak půjde dolů :wink:

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 12.09.10 09:21

Koukám,že všechny jsme na tom podobně,málokdo přibírá podle tabulek.No já mám zase půl kila nahoře oproti včerejšku :cert: Mám pocit,že takovým tempem mi asi za chvíli to bříško praskne :roll: Jestli to není třeba vodou,že bych hodně zadržovala :think: Právě že otoky nemám ani vysoký tlak a všechno mám v bříšku,jinak jsem štíhlá,no jsem zvědavá,kolik naše beruška bude při porodu vážit,když jsem byla na velkém UTZ ve 32tt(podle MS 31+4)byli jsme podle UTZ o 11dní větší(33+4)a už měla Janička 2110g,škoda že od té doby mi doktor nedělal UTZ prý až těsně před porodem,tak čekám,že asi budeme mít 4kg macíka :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >