Přidat peroxid do zesvětlovače?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DéOeM
Nováček 3 příspěvky 01.02.19 22:01
přidat peroxid do zesvětlovače?

Zdravím ;) jde o lightener palette E20 super blond a otázka zní jestli bude mít při přidání peroxidu (nevím kolik %, musela bych ho naijt :D ) silnější účinek, připadně jaky poměr, děkuji

Reakce:
Celina
Závislačka 4246 příspěvků 01.02.19 22:14

Ano, bude…A krásně si zničíš vlasy. Já myslela, že domácí odbarvování odešlo s ponožkami v lodičkách :roll: :lol:

tininas
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 01.02.19 22:21
@DéOeM píše:
Zdravím ;) jde o lightener palette E20 super blond a otázka zní jestli bude mít při přidání peroxidu (nevím kolik %, musela bych ho naijt :D ) silnější účinek, připadně jaky poměr, děkuji

Ahoj.

Peroxid má jen 3%. Doporučuji C10. To byla vždy klasika. :) Nestala se z tebe „chemlonka“, ale stejně zářilas.

Vy mladé dnes už nic nevíte. :) :mavam: :)

divine woman
Extra třída :D 10224 příspěvků 01.02.19 22:33

Zesvětlovač :srdce:

DéOeM
Nováček 3 příspěvky 01.02.19 22:46
@tininas píše:
Ahoj.

Peroxid má jen 3%. Doporučuji C10. To byla vždy klasika. :) Nestala se z tebe „chemlonka“, ale stejně zářilas.

Vy mladé dnes už nic nevíte. :) :mavam: :)

No tak já mám ten E20 už doma :D brala jsem ten s nejvíc zesvětlujícím efektem co byl z řady palette, no a psáno je že ten má efekt zesvětlení o 4-6 odstínů. Lustrovala jsem na netu a ten váš má psaný jen o 4, takže myslím že jsem zvolila správně :lol:

DéOeM
Nováček 3 příspěvky 01.02.19 22:47
@divine woman píše:
Zesvětlovač :srdce:

?

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7725 příspěvků 01.02.19 22:58

A proč bys tam něco přidávala? Když tam přidáš peroxid tak ta barva bude akorát řidší a nebude mít správný poměr, tudíž taky nemusí chytnout vůbec :think: ono se to odmeřuje přesně na gramy, leda bys ten peroxid co v tom je vyměnila za silnější, ale tím si akorát víc zničíš vlasy.

divine woman
Extra třída :D 10224 příspěvků 02.02.19 07:58
@DéOeM píše: ?

Byl skvělý, a když už přemýšlíš o blbinách, tak si rovnou můžeš polít vlasy tím peroxidem. :lol:

baimoli
Kecalka 463 příspěvků 02.02.19 16:41

Jestli nejsi profesionální kadeřnice nebo chemik, tak to radši nedělej. Tohleto domácí barveníčko dopadá tak nějak…domácky :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >